Prekių katalogas

Robotas-žoliapjovė Stiga Stig E1200

 • Robotas-žoliapjovė Stiga Stig E1200

  Kodas: SKU#165911050165174461
  Barkodas: 8008984845312

  Baterijos įtampa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 18cm

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 80 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  12 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjaunamų zonų skaičius
  5
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
 • Stig E1200 vejapjovė - robotas tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis „STIGA Stig“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 1200 m², gali dirbti nepertraukiamai penkiose atskirose pjaunamose zonose iki 140 min. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas vos 55 cm. ilgio ir lengvas „STIGA Stig“ pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45%(24°) statumo. „STIGA Stig“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco rėžimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, „STIGA Stig“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę. 

  Stig E 1200 baterijos ir įkroviklio komplekto vertė - 499 Eur.

   

  Techniniai duomenys

  Variklis: Elektrinis, be šepetėlių
  Baterijos įtampa, V: 25,2
  Baterijos talpa, Ah: 5
  Baterijos, Li - Ion: 1 x 5 Ah
  Pjovimo plotis, cm.: 18
  Pjovimo aukštis, mm.: 10 pozic. 20 - 60
  Peilis: 4 peiliukai
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius: 5
  Pjovimo greitis: 22 m./min.
  Valdymas: Intuityvi klaviatūra ir APP programėlė
  Maksimalus pasvyrimas: 45%
  Maksimalus pasvyrimas ties ribų viela: 20% arba ~11,3 laipsnių
  Pakrovimas: 1 val. 40 min.
  Darbinis laikas: 2 val. 20 min.
  Automatinė krovimo stotelė: Yra
  Lietaus jutikliai: Yra
  Pakėlimo jutikliai: Yra
  PIN kodas: Yra
  Bluetooth priėmiklis: Yra
  Kitos savybės: Eko rėžimas, kliūčių aptikimo jutikliai ant ratukų, galimybė valdyti per Stig APP programėlę
  Įdiegimas: Reikalingas
  Komplektacija: Pasikrovimo stotelė, perimetro vielos sujungimo jungtys 5 vnt., vinys fiksavimui 8 vnt., instaliavimo gidas
  Rekomenduojamas pjaunamas plotas: 1200 m²
  Svoris, kg.: 7,9 (su baterijomis)
   

   


   

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355