Prekių katalogas

Robotas- vejapjovė Stiga Stig E600

 • Robotas- vejapjovė Stiga Stig E600

  Kaina 999 
  1200  Sutaupykite 201 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekę  turime sandelyje. 

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo. 

  Baterijos įtampa: 2,5Ah

  Pjovimo plotis: 18cm

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Pjovimo plotis
  18 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  6 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjaunamų zonų skaičius
  3
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
 • Stiga E600 vejapjovė - robotas tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis „STIGA Stig“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 600 m², gali dirbti nepertraukiamai trijose atskirose pjaunamose zonose iki 70 min. su pilnai įkrautu 2,5 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas, vos 55 cm. ilgio ir lengvas „STIGA Stig“ pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45%(24°) statumo. „STIGA Stig“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, „STIGA Stig“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.
   

  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę.
   

  Stig E 600 baterijos ir įkroviklio komplekto vertė - 250 Eur.
   

  Techniniai duomenys

  Variklis: Elektrinis, be šepetėlių
  Baterijos įtampa, V: 25,2
  Baterijos talpa, Ah: 2,5
  Baterijos, Li - Ion: 1 x 2,5 Ah
  Pjovimo plotis, cm.: 18
  Pjovimo aukštis, mm.: 10 pozic. 20 - 60
  Peilis: 4 peiliukai
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius: 3
  Pjovimo greitis: 22 m./min.
  Valdymas: Intuityvi klaviatūra ir APP programėlė
  Maksimalus pasvyrimas: 45%
  Maksimalus pasvyrimas ties ribų viela: 20% arba ~11,3 laipsnių
  Pakrovimas: 1 val. 40 min.
  Darbinis laikas: 1 val. 10 min.
  Automatinė krovimo stotelė: Yra
  Lietaus jutikliai: Yra
  Pakėlimo jutikliai: Yra
  PIN kodas: Yra
  Bluetooth priėmiklis: Yra
  Kitos savybės: Kliūčių aptikimo jukliai ant ratukų, galimybė valdyti per Stig APP programėlę
  Įdiegimas: Reikalingas
  Komplektacija: Pasikrovimo stotelė, perimetro vielos sujungimo jungtys 5 vnt., vinys fiksavimui 8 vnt., instaliavimo gidas
  Rekomenduojamas pjaunamas plotas: 600 m²
  Svoris, kg.: 7,6 (su baterijomis)