Prekių katalogas

Vejos traktorius Stiga Swift 372E

 • Vejos traktorius Stiga Swift 372E

  Kaina 4899 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekę  turime sandelyje. 

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo. 

  Kuro tipas: Akumuliatorinis

  Baterijos talpa: 48V

  Pjovimo plotis: 72cm.

  Gamintojas
  Pjovimo plotis
  72 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  30 - 80 mm
  Pjovimo būdas
  Galinis išmetimas
  Pjovimo dekos paleidimas
  Elektromagnetinis
  Transmisija
  Elektrinė
  Nulinis apsisukimas
  Nėra
  Surinktuvas
  Yra
  Pjovimo dekos plotis
  72 cm
  Transmisija
  Elektrinė
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  30 - 80 mm
  Pjovimo dekos paleidimas
  Elektromagnetinis
  Varantys ratai
  Galiniai
 • Stiga Swift 372e – visiškai akumuliatorinis sodo traktoriukas maitinamas 48V E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais. Jo išskirtinumas ir privalumas toks, jog tai pirmasis rinkoje akumuliatorinis sodo traktoriukas, kurio akumuliatoriai išsiima ir gali būti naudojami su kitais akumuliatoriniais Stiga sodo priežiūros įrankiais. Šis Swift 372e modelis pasižymi kompaktiškumu, tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai, patikimu bešepečiu varikliu, galia nenusileidžiančiu benzininiams, o taip pat ir minimalia technine priežiūra, kuri nereikalauja kuro papildymo ar susidėvėjusių dalių keitimo. Transmisija taip pat yra unikali, varoma elektriniu varikliu ir skaitmeniniu būdu valdoma su sukimo momento adapteriu, kad būtų užtikrintas sklandus ir lengvas užvedimas, veikiantis panašiai kaip hidrostatinė pavarų dėžė, tačiau dar lengviau ją valdyti. Varomas 48V - 25Ah E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais 2x5 Ah bei 2x7,5 Ah. Vienu įkrovimu gali dirbti iki 45 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 2700 m² ploto. Bet kada galima padidinti darbo laiką įsigijus papildomų akumuliatorių. Kiekvienas iš keturių atskirų Stiga E-Power akumuliatorių yra sumaniai sinchronizuoti taip, kad galima būtų dirbti vienu metu ir su kitais akumuliatorinės sistemos įrankiais: 500, 700 ir 900 serijos. „Swift“ traktoriukas gali toliau pjauti ir su trimis akumuliatoriais, o grįžti į garažą net ir su dviem. Pateikiamas su dviejų peilių, 72 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus. Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių, 2 kW bendros galios. Pjovimo aukštis reguliuojamas 6 pozicijomis nuo 30 iki 80 mm. Pjovimo greitis gali būti pasirenkamas trimis nustatymais: eko, standartinis, greitasis. Kruopščiai suprojektuota geometrija, su žemesniu svorio centru - 351 mm. nuo žemės – užtikrina puikų stabilumą ir saugumą. Naujasis traktoriuko dizainas taip pat turi tokius privalumus kaip: Bluetooth prisijungimas su STIGA.GO programėle, virtualus ekranas, eko rėžimas, saugumo jutikliai, peilių paleidimo mygtukas, autopiloto funkcija, LED žibintų juostelė, visuomet matomas įkrovos lygis, USB jungtis, apiplovimo jungtis. Išskirtinė galimybė stebėti pagrindinius traktoriuko darbo parametrus išmaniąjame telefone per STIGA.GO programėlę. Komfortiška, atnaujinta vairuotojo sėdynė patogiam sėdėjimui. Laisva erdvė kojoms, leidžianti lengvai įlipti ir išlipti. Pagerinta žolės surinkimo technologija, peilių sukimąsis skirtingomis kryptimis ir centrinėje dalyje sumontuotas surinkimo tunelis užtikrina sklandų žolės įtraukimą į krepšį. Nupjauta žolė surenkama į 170 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės. Dar vienas privalumas, jog dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo, taip neprikaupiant įsisenėjusių nešvarumų (elektros komponentai pilnai izoliuoti ir apsaugoti).
   
      
  Techniniai duomenys

  Variklis: Elektrinis be šepetėlių
  Baterijos, Li - Ion: 48V - 25Ah 5 Ah x2+7,5 Ah x2
  Įkrovimo laikas: ~3 val.
  Darbinis laikas: iki 45 min.
  Transmisija/Pavaros: Elektrinė
  Pjovimo deka: 72 cm.
  Pjovimo aukščio reguliavimas: 6 pozic. nuo 30 iki 80 mm.
  Pjovimo sistema: Du surenkantys peiliai
  Peilių varikliai: 2 peilio varikliai po 1,0 kW galios
  Sėdynė: Stiga klasikinė, reguliuojama, su saugos funkcija
  Ratų dydis: 13"-15"
  Žolės krepšio talpa, L.: 170
  Žibintai: Taip, LED juostelė
  Kitos savybės: Galimybė valdyti telefone per Bluetooth STIGA.GO programėle , eko rėžimas, USB jungtis, įkrovos lygis, autopiloto funkcija, apiplovimo jungtis, dėtuvė daiktams, sėdynė su saugikliu, ergonomiškas vairas
  Komplektacija: Komplektacija: E 450 2x, E 475 2x, greitasis įkroviklis
  Rekomenduojamas pjovimo plotas: 2700 m²