Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4

  Kodas: 970568511
  Kaina 949 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 21,83 tašką.

  Baterijos talpa: 2.0 Ah

  Pjovimo plotis; 16 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 25 %

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-45 mm
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  4 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Nėra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-45 mm
  Pjovimo plotis
  16 cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4 

  Kompaktiška robotas vejapjovė, optimaliai pritaikyti pjauti mažesnes vejas ir siaurus pravažiavimus. „Husqvarna Automower® Aspire™ R4“ įrengta apsauga nuo šalnų ir laikmatis pagal oro sąlygas, kuris reguliuoja pjovimą pagal oro sąlygas, todėl vejapjovė veikia patikimai ir optimaliai. „Automower® Connect“ programėlėje galite reguliuoti visas funkcijas ir valdyti bei stebėti vejapjovę mobiliuoju telefonu. Vejapjovę taip pat galima integruoti į išmaniųjų namų sistemą, kad būtų galima naudoti valdymą balsu per „Alexa“ ar „Google Home“ arba pasinaudoti IFTTT programomis. Kompaktiška konstrukcija ir pridedami „Aspire™“ kabliukai palengvina laikymą.


   Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejos roboto Husqvarna Automower® Aspire R4 privalumai:

  Kompaktiškumas
  Kompaktiškas dydis, mažas svoris ir daugybė „Husqvarna“ technologijų užtikrina didesnį našumą ir efektyvumą bei geresnį visų „Husqvarna Aspire™“ gaminių manevringumą.
  Automower Aspire R4 on lawn
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.

   

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.
  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.
  Amazon Alexa, Automower 435X AWD
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.
  Automower Weather timer
  Sisteminis judėjimas pravažiavimais
  Robotą vejapjovę galima nustatyti, kad siauruose pravažiavimuose automatiškai perjungtų judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą. Taip sumažinamas siauruose pravažiavimuose atliekamų posūkių ir atsitrenkimų skaičius, todėl sumažėja ratų vėžių ir vejos būklės pablogėjimo rizika.
  Automower 305: systematic passage mowing
  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.
  Biodiversity Wildlife conservation mode
  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.
  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)
  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.
  Automatic passage handling Automower 305
  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.
  Frost guard 305
  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.
  Hose washable 305
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Alternatyvios prekės

  Vejos robotas Husqvarna Automower® 305

  Baterijos talpa: 2.1Ah

  Pjovimo plotis: 22cm

  Maksimalus pasvirimas: 40%

  Kaina 1349 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 310 MARK II

  Baterijos talpa: 2.1Ah

  Pjovimo plotis: 22cm

  Maksimalus pasvirimas: 40%

  Kaina 1749 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 315 MARK II

  Baterijos įtampa: 2.1Ah

  Pjovimo plotis: 22cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40%

  Kaina 1999 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355