Prekių katalogas

Robotas-žoliapjovė Stiga Stig E1200

 • Robotas-žoliapjovė Stiga Stig E1200

  Barkodas: 8008984845312
  Kaina 1249 
  1349  Sutaupykite 100 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 28,73 taškus.

  Suteikiama 5 metų garantija! 

   

  Baterijos įtampa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 18cm

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 80 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  12 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjaunamų zonų skaičius
  5
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
 • Stig E1200 vejapjovė - robotas

  Tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis „STIGA Stig“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 1200 m², gali dirbti nepertraukiamai penkiose atskirose pjaunamose zonose iki 140 min. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas vos 55 cm. ilgio ir lengvas „STIGA Stig“ pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45%(24°) statumo. „STIGA Stig“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco rėžimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, „STIGA Stig“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę. 

  Į komplektą įeina : Stig E 1200 baterijos ir įkroviklis, komplekto vertė - 499 Eur.

  Prižiūri veją vos 2 pjovimo ciklais per dieną
  Su STIGA patentuota ePower akumuliatoriaus technologija, STIGA G 1200 robotas vejapjovė gali nupjauti 1200 kv.m veją vos per du ciklus per dieną.
  Tai reiškia, kad šis robotas vejapjovė gali palikti iki 5 valandų tarp pjovimų ir sutelkti pjovimą geriausiu paros metu, kad būtų skatinamas sveikas vejos auginimas ir sugrąžintų nepertraukiamą laiką mėgautis veja. 

  Didelio našumo pjovimas kartu su išmaniąja navigacija
  STIGA G 1200 robotas vejapjovė naudoja 4 besisukančius anglinio plieno skutimosi peiliukus, besisukančius iki 2850 aps./min., kad jūsų veja būtų tokia, kokios norite.
  Visas pjovimo briaunos liečiasi su žole, kad būtų galima tiksliai ir tvarkingai pjauti. Lengvai reguliuojamas šio roboto vejapjovės peilių aukščio valdymas pjauna iki tobulo ilgio – nuo ​​20 mm iki 60 mm.
  Du priekiniai ritės jutikliai ir statistinis algoritmas garantuoja visišką jūsų vejos aprėptį, o naudodami STIGA.GO programėlę nustatydami pjovimo taškus galite nurodyti savo robotui vejapjovei, kur pradėti darbą. 

  STIGA.GO programa, teikianti pažangų valdymą
  Išsamesniam valdymui STIGA.GO programėlė suteikia pažangų valdymą, įskaitant visą planavimo funkciją, leidžiančią suplanuoti roboto vejapjovės pjovimo seansus pagal jūsų poreikius, oro sąlygas ir sezoninius pokyčius. 

  Paprastas, intuityvus integruotas valdymo pultas
  Vos 5 mygtukai pagrindinėms funkcijoms pasirinkti, integruotas valdymo skydelis leidžia greitai ir lengvai paleisti robotą vejapjovę. Akumuliatoriaus lemputė informuoja apie roboto vejapjovės įkrovimo lygį, o įspėjamoji lemputė praneša apie bet kokius pavojus. 

   

   

   

   

  Techniniai duomenys

  • Variklis: Elektrinis, be šepetėlių
  • Baterijos įtampa, V: 25,2
  • Baterijos talpa, Ah: 5
  • Baterijos, Li - Ion: 1 x 5 Ah
  • Pjovimo plotis, cm.: 18
  • Pjovimo aukštis, mm.: 10 pozic. 20 - 60
  • Peilis: 4 peiliukai
  • Maksimalus pjaunamų zonų skaičius: 5
  • Pjovimo greitis: 22 m./min.
  • Valdymas: Intuityvi klaviatūra ir APP programėlė
  • Maksimalus pasvyrimas: 45%
  • Maksimalus pasvyrimas ties ribų viela: 20% arba ~11,3 laipsnių
  • Pakrovimas: 1 val. 40 min.
  • Darbinis laikas: 2 val. 20 min.
  • Automatinė krovimo stotelė: Yra
  • Lietaus jutikliai: Yra
  • Pakėlimo jutikliai: Yra
  • PIN kodas: Yra
  • Bluetooth priėmiklis: Yra
  • Kitos savybės: Eko rėžimas, kliūčių aptikimo jutikliai ant ratukų, galimybė valdyti per Stig APP programėlę
  • Įdiegimas: Reikalingas
  • Komplektacija: Pasikrovimo stotelė, perimetro vielos sujungimo jungtys 5 vnt., vinys fiksavimui 8 vnt., instaliavimo gidas
  • Rekomenduojamas pjaunamas plotas: 1200 m²
  • Svoris, kg.: 7,9 (su baterijomis)
    

   


   

 • Alternatyvios prekės

  Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4

  Baterijos talpa: 2 Ah

  Pjovimo plotis: 16 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 25%

  Kaina 949 
  Belaidis vejos robotas Landroid Vision M800, Worx

  Baterijos įtampa: 20 V/ 4.0 Ah

  Pjovimo plotis: 19 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 35%

  Kaina 1902 
  2190  Sutaupykite 288 
  Robotas- vejapjovė Stiga Stig E600
  Pjaunamų zonų skaičius
  3
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm

  Suteikiama 5 metų garantija! 

   

  Baterijos įtampa: 2,5Ah

  Pjovimo plotis: 18cm

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Kaina 998 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355