Prekių katalogas

Vejos robotas Stiga Stig E600-E1200 (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

 • Vejos robotas Stiga Stig E600-E1200 (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

  Kodas: SKU#170103620979720901

  Suteikiama 5 metų garantija! 

   

  Pjovimo plotis: 18cm

  Maksimalus pasvirimas: 45%  

  Gamintojas
 • Vejos robotas Stiga Stig E600-E1200 

  Stiga Stig E vejapjovė - robotas tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis „STIGA Stig“ robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 600 m² arba 1200m² priklausomai nuo komplektuojamos baterijos, gali dirbti nepertraukiamai trijose atskirose pjaunamose zonose. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. Kompaktiškas, vos 55 cm ilgio ir lengvas „STIGA Stig“ pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45%(24°) statumo.
  „STIGA Stig“ turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.
  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. „STIGA Stig“ robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo.
  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir apsaugą nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, „STIGA Stig“ robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.
  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę.

  Ypatybės

  Didelio našumo peiliukai
  Nepaisant mažo aukščio, STIGA E600-1200 yra neįtikėtinai galingas. Keturi besisukantys peiliai sukasi 2850 aps./min., užtikrina greitą ir aukščiausios kokybės pjovimą.

  Lengvas ir kompaktiškas
  7,6 kg sverianti robotas - vejapjovė STIGA E 600-1200 didžiuojasi tuo, kad ją lengva transportuoti. Šis robotas - vejapjovė, kuriai reikia minimalios saugojimo vietos, idealiai tinka mažesniems sodams.

  Intuityvus skydelis ir programa
  Valdomas per intuityvų integruotą skydelį arba STIGA.GO programėlę, o jūsų roboto vejapjovės nurodymai negali būti paprastesni ir patogesni.

   

   

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355