Prekių katalogas

Žolės ir krūmų žirklės Husqvarna Aspire™ S20-P4A su akimuliatoriumi ir įkrovikliu

 • Žolės ir krūmų žirklės Husqvarna Aspire™ S20-P4A su akimuliatoriumi ir įkrovikliu

  Akumuliatorinės, 18V.

  Gamintojas
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Akumulaitoriaus įtampa
  18 V
  Gyvatvorių/žolės žirklių tipas
  Žolės žirklės
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Žolės ir krūmų žirklės Husqvarna Aspire™ S20-P4A 

  Aspire™ krūmų žirklės yra baterijomis maitinamas daugiafunkcis įrankis, skirtas tikslioms sodo užduotims, pvz., žolės kraštų karpymui ir krūmų bei gyvatvorių formavimui. Pasinaudokite galingu varikliu ir dideliu pjovimo greičiu, leidžiančiu smulkiai nupjauti žolę, esančią aplink subtilų augimą, ir lengvai pakeisti priedus nenaudodami jokių įrankių. Akumuliatorius yra suderinamas su 18 V POWER FOR ALLIANCE sistema, todėl yra optimalus lankstumas, nes vieną bateriją galima naudoti keliems įrankiams ir prekių ženklams. Valdymą palengvina mažas svoris ir kompaktiška konstrukcija, užtikrinanti puikų manevringumą. Išmanios skaitmeninės vartotojo sąsajos dėka galite įjungti ir išjungti variklį tik vienu mygtuko paspaudimu ir lengvai peržiūrėti akumuliatoriaus būseną, kad galėtumėte atitinkamai planuoti savo darbą. Gaminys automatiškai išsijungia, jei nenaudojamas 180 sekundžių, todėl sumažėja sužalojimo rizika ir pailgėja baterijos veikimo laikas. Siekiant sumažinti reikalingą vietą, krūmų žirklės yra suderinamos su Aspire™ Storage tirpalu ir yra su specialiai pritaikytu kabliu patogiam laikymui prie sienos. 

  Husqvarna gyvatvorių/ žolės žirklės, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sood technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Žolės ir krūmų žirklių Husqvarna Aspire™ S20-P4A privalumai:

   

  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema

  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  POWER FOR ALL alliance logo
  Minkšta rankena
  Minkšta „Husqvarna“ Aspire™ įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.
   Soft Grip Aspire products
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Husqvarna Connect
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.

   Intuityvus valdymas

  Mėgaukitės kontrole ir efektyviu darbu naudodami „Husqvarna Aspire™“ skaitmeninę naudotojo sąsają. Skaitmeninė naudotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti gaminį vienu mygtuko paspaudimu. Įrankio akumuliatoriaus būseną galite patogiai stebėti ekrane, kad galėtumėte tinkamai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
  Symbol Benefit Low noise black
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355