Prekių katalogas

Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLK Variklio blokas

 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLK Variklio blokas

  Barkodas: 7392930770195

  Akumuliatorinis, 36V.

  OEM žoliapjovės galvutė
  Neįtraukta
  OEM žolės pjovimo peilis
  Neįtraukta
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  OEM pjūklo diskas
  Neįtraukta
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Trimeris
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  2.4 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLK Variklio blokas 

  „Husqvarna 525iLK“ akumuliatorinis kombinuotųjų įrankių variklis savo galia atitinka 25 cm3 darbinio tūrio benzininį variklį. Jį galite naudoti su dauguma mūsų kombinuotųjų įrankių priedų. Šis belaidis elektrinių kombinuotųjų įrankių variklis, leidžiantis profesionaliai naudoti įrankį visą darbo dieną, turi bešepetį „E-TORQ“ variklį, leidžiantį atlikti bet kokį darbą našiai. Naudodami jį su profesionalams skirtais lengvai prijungiamais priedais, turėsite itin universalų įrankių rinkinį: galėsite pjauti žolę, genėti medžius, karpyti gyvatvores, tvarkyti vejos kraštus ar pasirūpinti tvarka. Integruota patogi skaitmeninių paslaugų jungtis. Akumuliatorius ir įkroviklis įsigyjami atskirai.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą, visoje Lietuvoje.

  Trimerio Husqvarna 525iLK privalumai:

   

  Įdiegtas ryšys

  Gaminius, su įdiegtu ryšiu galima lengvai prijungti prie „Husqvarna Fleet Services ™“. Tiesiog sumontuokite sensorių ir sužinosite paskutinę įrenginio vietą, jo naudojimo statistiką ir aptarnavimo istoriją - ir dar daugiau. Tai taip pat palengvina programinės įrangos atnaujinimą, kad ji visada suderinama su naujausiomis „Husqvarna Fleet Services ™“ funkcijomis.

    

  Lanksti „BLi-X“ akumuliatorių sistema
  Didelio našumo 36 V „BLi-X“ akumuliatorių sistema siūlo platų pasirinkimą – nuo lengvų integruotų iki ant nugaros nešiojamų akumuliatorių. Mūsų 36 V sistemos akumuliatoriai skirti naudoti ilgą laiką, jie greitai įkraunami ir dar greičiau pakeičiami, kad būtų galima naudoti be pertrūkio. „BLi-X“ akumuliatorių sistema leidžia lanksčiai naudoti įvairius „Husqvarna“ įrankius. Visada rasite akumuliatorių sprendimą, kuris geriausiai tiks numatytiems darbams.

  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System

  „ActiveCool“
  „Husqvarna ActiveCool“ veiksmingai aušina įkraunamą ir naudojamą akumuliatorių. Dėl šios aktyviosios aušinimo sistemos akumuliatorinis gaminys gali dirbti ilgiau net ir sudėtingomis sąlygomis, taip pat pailgėja akumuliatorių veikimo laikas.

  ActiveCool, Battery cooling system

  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.

  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series

  Be jokių laidų
  Itin patogu dirbti be jokių laidų, naudojant akumuliatorių. Galima naudoti ir su akumuliatoriumi-kuprine. Pasirinkite kas atitinka jūsų lūkesčius.
  Battery brushcutter 535iRXT with battery belt
  Universalumas
  Kaip priedai keičiami įrankiai užtikrina gaminio universalumą.

  Click on attachments Combi Trimmer

  Išardomas velenas
  Daugiafunkcis įrenginys su nuimamu kotu ir gausiu priedų asortimentu (parduodami atskirai).

  129DJX 967680601

  Tylus veikimas
  Mūsų akumuliatorių gaminių keliamas triukšmo lygis yra 13 dB (A) mažesnis nei benzininių gaminių - tai yra didžiulis skirtumas. 3 dB (A) sumažėjimas paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus. Patogiai dirsite net viešose vietose kur ribojamas triukšmo lygis.
  Battery Brushcutter 535iRXT, Trimmer Head
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Battery Through Body Design
  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.
  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor
  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną.

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką
  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką

  PRO battery products, 3-Speed mode

  Automatinis išjungimas
  Gaminys automatiškai išsijungia po 3 minučių neveikimo, o tai sumažina sužalojimų riziką, kai jis paliekamas be priežiūros.
  Illustration Benefit Automatic shutdown symbol
  Rankos atrama
  Pasidėkite ranką ant tam skirtos atramos, kad šlaituose dirbtumėte patogiau.
  525i, Grass trimmer, Battery Loop handle, Arm support
  Reguliuojamoji priekinė rankena
  Lengvai reguliuojama priekinė rankena padeda geriau ir patogiau valdyti prietaisą.

  136LiL / 115iL

  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.

  PRO Battery products, Low maintenance

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355