Prekių katalogas

Šienapjovės

 • Šienapjovė WST 5522, MTD

  Variklio darbinis tūris: 159 cm3

  Darbinis plotis: 56 cm.

  Pjovimo  aukštis: 60-110 mm

  Kaina 594.99 
  Šienapjovė Oleo-Mac WB 80 HR 11

  Variklio darbinis tūris: 398cm³ 

  Darbinis plotis: 80cm.

  Pjovimo aukštis: 20-80mm

  Kaina 4599 
  Šienapjovė Oleo-Mac WB 65 K 1100 H

  Variklio darbinis tūris: 302cm³ 

  Darbinis plotis: 65cm.

  Pjovimo aukštis: 20-80mm

  Kaina 4099 
 • Šienapjovės

  Aukštos žolės pjovimo mašinos - šienapjovės, specialiai pritaikytos pjauti tankią augmeniją bei krūmus. Šienapjovių peiliai be vargo pjauna krūmus ir kitą sumedėjusią augmeniją. Galite reguliuoti pjovimo aukštį naudojant patogiai ant rankenų esančią svirtį. 

  Šienapjovė tai tvirtas ir atsparus atsitiktiniams smūgiams, aukštos žolės pjovimo įrankis.

  Jei norimas nušienauti plotas nėra labai stipriai apaugęs, tuomet paprasčiau bus nupjauti žolę su vejapjove, o jei yra sunkiai pasiekiamų vietų, tokių kaip tvorų pakraščiai ar šlaitai rinkitės trimerius.

   

  Renkantis šienapjovę, svarbu atsižvelgti į keletą aspektų:

  1. Pirmiausia verta apsvarstyti, koks pjovimo plotis bus apdirbamas, nuo to priklauso, kokio galingumo įrankio jums reikia. 
  2. Didesnėse teritorijose geriau rinktis šienapjovę su galingesniu varikliu, ypač jei dirbama su stora arba drėgna žole. 
  3. Taip pat verta pažvelgti į galimus priedus ir funkcijas: kai kurios šienapjovės siūlo sukimosi mechanizmus arba specialius peilius, skirtus tam tikrų augalų rūšių pjaustymui. 
  4. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, užtikrinti, kad pasirinkta šienapjovė būtų aprūpinta reikiamomis saugumo priemonėmis, tokiomis kaip stabdžiai ar peilių apsaugos.

   

  Šienapjovių gamintojai

  • CUB Cadet yra Amerikos žemės ūkio technikos gamintojas, žinomas dėl aukštos kokybės ir inovatyvių sprendimų šienapjovėms. 
  • Oleo-Mac yra italų kompanija, specializuojanti šienapjovių gamyboje, garsėjanti patvarumu ir efektyvumu. 

  Abi įmonės yra gerbiamos ir populiarėja tarptautinėje rinkoje dėl savo aukštos kokybės produkcijos, kuri padeda ūkininkams ir sodininkams palengvinti darbą bei pasiekti geriausių rezultatų dirbant su žemės ūkio plotais.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią daržo ir sodo technikos įrangos ir įrankių asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau