Prekių katalogas

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai

 • Aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir priedai internetu pigiau.

  Aukšto slėgio plovykla HCE3200i, Scheppach

  Variklio galia 3.2kW, darbinis slėgis 150 bar. 

  Kaina 212 
  498.99  Sutaupykite 286.99 
  Kaina 337 
  459  Sutaupykite 122 
  Aukšto slėgio plovykla HCE1601, Scheppach

  Variklio galingumas 1.6kW, darbinis slėgis 90 bar. 

  Kaina 49 
  119  Sutaupykite 70 
  Aukšto slėgio plovykla Stiga HPS 650 RG

  Variklio galingumas 2.8 kW, darbinis slėgis 150 bar.

  Kaina 566.10 
  629  Sutaupykite 62.90 
  Kaina 179 
  219  Sutaupykite 40 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 370

  Darbinis slėgis 170 bar.

  Kaina 579 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 360

  Darbinis slėgis 160 bar.

  Kaina 479 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 350

  Darbinis slėgis 150 bar.

  Kaina 379 
 • Aukšto slėgio plovyklos ir įrangos priedai  

  Aukšto slėgio plovyklos ir aukšto slėgio plovimo įrenginių priedai nepriekaištingam įvairių paviršių išvalymui dideliu vandens spaudimu. Apsilankykite! 

  Aukšto slėgio plovimo įrenginiai efektyvūs šalinant sunkius užteršimus. Pavyzdžiui: pastatų sienų plovimui, automobilių plovimui, sandėlių grindų valymui, statybinės įrangos valymui, takų, laiptų, terasų ar kitų paviršių plovimui. Šie įrenginiai tinka tiek namų ūkiui, tiek profesionaliam naudojimui.

   

  Mobilios Plovyklos

  Naudojimas: Skirtos lengvam transportavimui ir lanksčiam naudojimui, pavyzdžiui, automobilių, balkonų, terasų plovimui.

  Privalumai: Lengvos, kompaktiškos, dažnai veikia su akumuliatoriumi arba mažesniais vandens bakais, leidžiančiais greitai ir efektyviai atlikti darbą.

   

  Aukšto Slėgio Plovimo Įrenginiai

  Naudojimas: Dideliems plotams ar sunkesniems užteršimams šalinti, dažniau naudojamos kiemams, šaligatviams, sienoms ir net stogams plauti.

  Privalumai: Galingos, galima reguliuoti slėgį, priedų įvairovė, skirta įvairiems darbams.

   

  Įrenginių asortimento gamintojai

  Mūsų aukšto slėgio plovimo įrenginių gamintojus sudaro: ‘’Stiga’’, ‘’Husqvarna’’, ‘’Sheppach’’, ‘’Worx’’. Šie gamintojai žinomi dėl savo patvarių, efektyvių, inovatyvių ir aukštos kokybės produktų gaminimo sprendimų. Jie siūlo platų asortimentą, tinkantį kiekvienam poreikiui ir biudžetui.

   

  Kodėl verta rinktis aukšto slėgio plovimo įrenginį?

  • Veiksmingumas: Aukšto slėgio plovimas sutaupo laiko, nes leidžia greitai pašalinti įvairius nešvarumus. 
  • Ekonomiškumas: Dėl didelio slėgio sutaupoma vandens, nes plovimui reikia mažiau vandens nei tradiciniais metodais. 
  • Universalumas: Daugelis aukšto slėgio plovimo įrenginių turi priedų, leidžiančių valyti įvairius paviršius ir pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys yra neatsiejama dalis tiek namų ūkio, tiek profesionalaus priežiūros ir valymo arsenalo. Jis padeda išlaikyti aplinką švarią, sutaupant laiko ir pastangų.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią aukšto slėgio plovimo įrangos asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau