Prekių katalogas

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai

 • Aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir priedai internetu pigiau.

  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 370

  Darbinis slėgis 170 bar.

  Kaina 579 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 360

  Darbinis slėgis 160 bar.

  Kaina 479 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 350

  Darbinis slėgis 150 bar.

  Kaina 379 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 480

   Variklio galingumas 2,9kW, darbinis slėgis 180bar.

  Kaina 649 
  Aukšto slėgio plovykla PW 360

  Variklio galingumas 2.3kW, darbinis slėgis 160 bar.

  Kaina 479 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 350

   Variklio galingumas 2,1kW, darbinis slėgis 150bar.

  Kaina 399 
  Aukšto slėgio plovykla Husqvarna PW 345C

  Variklio galingumas 2,4kW, darbinis slėgis 145bar.

  Kaina 345.45 
 • Aukšto slėgio plovimo įranga 

  Aukšto slėgio plovimo įranga skirta įvairiems paviršiams valyti dideliu vandens spaudimu. Išsirinkite aukšto slėgio plovimo įrangą gera kaina internetu.

  Aukšto slėgio plovimo įrenginiai efektyvūs šalinant sunkius užteršimus. Pavyzdžiui: pastatų sienų plovimui, automobilių plovimui, sandėlių grindų valymui, statybinės įrangos valymui, takų, laiptų, terasų ar kitų paviršių plovimui. Šie įrenginiai tinka tiek namų ūkiui, tiek profesionaliam naudojimui.

   

  Mobilios Plovyklos

  Naudojimas: Skirtos lengvam transportavimui ir lanksčiam naudojimui, pavyzdžiui, automobilių, balkonų, terasų plovimui.

  Privalumai: Lengvos, kompaktiškos, dažnai veikia su akumuliatoriumi arba mažesniais vandens bakais, leidžiančiais greitai ir efektyviai atlikti darbą.

   

  Aukšto Slėgio Plovimo Įrenginiai

  Naudojimas: Dideliems plotams ar sunkesniems užteršimams šalinti, dažniau naudojamos kiemams, šaligatviams, sienoms ir net stogams plauti.

  Privalumai: Galingos, galima reguliuoti slėgį, priedų įvairovė, skirta įvairiems darbams.

   

  Įrenginių asortimento gamintojai

  Mūsų aukšto slėgio plovimo įrenginių gamintojus sudaro: ‘’Stiga’’, ‘’Husqvarna’’, ‘’Sheppach’’, ‘’Worx’’. Šie gamintojai žinomi dėl savo patvarių, efektyvių, inovatyvių ir aukštos kokybės produktų gaminimo sprendimų. Jie siūlo platų asortimentą, tinkantį kiekvienam poreikiui ir biudžetui.

   

  Kodėl verta rinktis aukšto slėgio plovimo įrenginį?

  • Veiksmingumas: Aukšto slėgio plovimas sutaupo laiko, nes leidžia greitai pašalinti įvairius nešvarumus. 
  • Ekonomiškumas: Dėl didelio slėgio sutaupoma vandens, nes plovimui reikia mažiau vandens nei tradiciniais metodais. 
  • Universalumas: Daugelis aukšto slėgio plovimo įrenginių turi priedų, leidžiančių valyti įvairius paviršius ir pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys yra neatsiejama dalis tiek namų ūkio, tiek profesionalaus priežiūros ir valymo arsenalo. Jis padeda išlaikyti aplinką švarią, sutaupant laiko ir pastangų.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią aukšto slėgio plovimo įrangos asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau