Prekių katalogas

Šakų smulkintuvai

 • Šakų smulkintuvai internetu pigiau.

  Kaina 161 
  179  Sutaupykite 18 
 • Šakų smulkintuvai

  Šakų smulkintuvai - tai mašinos, kurios skirtos susmulkinti medžio šakas, krūmų atliekas ir kitą augalinę medžiagą. Smulkintuvas sugeba paversti šias atliekas smulkiais gabalėliais, kurie, pavyzdžiui, gali būti panaudoti kompostui ar mulčiui gaminti (Išsamiau apie tai kas yra mulčius, bei kokius privalumus augalams teikia mulčiavimas skaitykite čia.), taip pat, po smulkinimo medieną lengviau pašalinti iš teritorijos.

   

  Kam skirti?

  Gamintojų “Stiga” ir “AL-KO” šakų smulkintuvai yra skirti tiek individualiems namų savininkams, sodininkams ar daržininkams, tiek profesionaliems landšafto dizaineriams, parkų priežiūros specialistams ar miškininkams. Jie yra itin naudingi po genėjimo, kai reikia tvarkyti nukirstas šakas, arba po audrų, kurios palieka daug medžio atliekų.

   

  Rinkdamiesi šakų smulkintuvą, svarbu atsižvelgti į:

  • Galimą perdirbimo skersmenį: Koks yra didžiausias šakų skersmuo, kurį galima perdirbti?
  • Variklio galia: Galingesnis variklis gali susmulkinti stambesnes šakas.
  • Mobilumas: Priklausomai nuo teritorijos dydžio ir augmenijos bei jūsų pačių poreikių, pasirinkite patogesnį variantą..
  • Saugumo priemonės: Apsvarstykite įdiegtas saugumo funkcijas, kad sumažintumėte susižalojimų riziką.

  Šakų smulkintuvai yra vieni iš naudingiausių įrankių darbui su mediena, kai šakos yra per smulkios, kad jas apsimokėtų pjaustyti malkoms, bet kiemo teritorijone nesinori netvarkingai sumestos šakų krūvos. Jei įdomu kokie dar įrankiai gali būti reikalingi medienos ruošos darbams? Galite paskaityti čia.
  Pasirenkant šakų smulkintuvą, svarbu atsižvelgti į jo funkcionalumą, galimybes ir saugumo priemones, kad užtikrintumėte maksimalų efektyvumą ir saugumą naudojimo metu.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią sodo technikos asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau