Prekių katalogas

Sniego valytuvai

 • Sniego valytuvas MTD ME 61

  Variklio darbinis tūris 179cm3

  darbinis plotis 61cm

  darbinis aukštis 53 cm.

  920 
  1290  Sutaupykite 370 
  1435 
  1595  Sutaupykite 160 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 424

  Variklio darbinis tūris: 301cm³ 

  Galia:6.6kW

  Darbinis plotis: 61cm.

  3049 
  3199  Sutaupykite 150 
  1379 
  1495  Sutaupykite 116 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 227

  Variklio darbinis tūris: 252cm³ 

  Galia: 5.8kW

  Darbinis plotis: 68cm

  1799 
  1899  Sutaupykite 100 
  1098.99
  1195  Sutaupykite 96.01
  879 
  955  Sutaupykite 76 
  Sniego valytuvas, geltonos ir juodos spalvos, 6,5AG

  Valymo plotis: 61 cm 

  Darbinis aukštis 51 cm. 

  Variklio darbinis tūris: 196 (cc) 


  729 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 124

  Variklio darbinis tūris: 212cm³ 

  Galia: 4.5kW

  Darbinis plotis:61cm

  949 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 224

  Variklio darbinis tūris: 212cm³ 

  Galia: 4.4kW

  Darbinis plotis: 61cm.

  1699 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 230

  Variklio darbinis tūris: 301cm³

  Galia: 6.3kW

  Darbinis plotis: 76cm.

  1999 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 324

  Variklio darbinis tūris: 252cm³ 

  Galia: 5.78kW 

  Darbinis plotis: 61cm.

  1949 
  Sniego valytuvas Husqvarna ST 327

  Variklio darbinis tūris:301cm³  

  Galia: 6.3kW

  Darbinis plotis:69cm.

  2249 
 • Geriausi Sniego Valytuvai 

  Geriausi sniego valytuvai padės pamiršti varginanti sniego valymą kastuvu. ✔ Aukščiausios Kokybės Prekės ✔ Konsultuojame Nemokamai. Užsukite ir išsirinkti!

  Sniego valytuvai yra neatsiejama žiemos laikotarpio įranga, kuri ne tik palengvina kasdienį gyvenimą, bet ir užtikrina saugumą šaltuoju metų laiku. Siūlome jums patikimų gamintojų, tokių kaip “Stiga“ ‘’Husqvarna’’ ‘’Cub Cadet’’ ‘’Worx’’. įvairius sniego valytuvų modelius, kurie garantuoja aukštą kokybę, patikimumą ir efektyvumą darbui šaltu oru.

   

  Kodėl verta įsigyti sniego valytuvą?

  Pirmasis ir pagrindinis privalumas naudojant sniego valytuvus yra jų gebėjimas sparčiai ir itin efektyviai pašalinti sniegą. Tai ne tik sutaupo laiko, bet ir mažina fizinio darbo krūvį valant sniegą rankiniu būdų.

  Dar vienas sniego valytuvų privalumas yra jų manevringumas ir pritaikomumas. Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad sniego valytuvai gali padėti užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams, kurie gali ištikti ant slidžios kiemo ar kelio dangos. Švariai nuvalyti takeliai ir kiemas mažina riziką paslysti ir padidina saugumą tiek namų savininkams, tiek svečiams.

   

  Sniego valytuvai mūsų asortimente

  Čia galite rasti modelius, kurie tinka tiek nedideliems, tiek dideliems plotams valyti. Yra tiek elektriniai, tiek benzininiu varikliu veikiantys valytuvai, todėl galima pasirinkti, kuris variantas geriau atitinka jūsų poreikius. Dar didesnio efektyvumo siekiantiems vartotojams norintiems idealiai nuvalyti takus, galima atskirai įsigyti sniego valymo šepečius, kad būtų nušveistas sniego su ledu sluoksnis ant takų.
  Tačiau jeigu nenorite apsikrauti skirtinga aplinkos priežiūros įranga ir turite kelią iki namų kurio dažnai žiemos metu niekas neišvalo, galite apsvarstyti galimybę įsigyti sodo traktoriuką ir primontuoti prie jo specialų sniego peilį sniegui nuvalyti. O, kad traktoriukas neužstrigtų pusnyse, galite pagalvoti apie sniego grandinių ratams įsigijimą.

  Jeigu esate pasiryžę įsigyti sniego valytuvą, bet nesate tikri, kuris modelis būtų tinkamiausias jūsų poreikiams, nesivaržykite kreiptis į mūsų specialistus patarimo. Jie su malonumu padės jums rasti tinkamą sprendimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą.

  Investuokite į sniego valytuvą ir pasirūpinkite, kad žiemos laikotarpis būtų ne tik saugesnis, bet ir patogesnis jums ir jūsų šeimai!

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų sodo technikos naudojimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią sodo technikos ir jos dalių asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti sodo technikai vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, technikai sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas technikos detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau