Prekių katalogas

Motoriniai karučiai

 • Kaina 829 
  929  Sutaupykite 100 
 • Motoriniai karučiai | Vikšriniai 

  Kokybiški motoriniai karučiai lauko darbams sode bei darže. ✔ Patikimi Gamintojai. Užsisakykite ir pergabenkite įvairias medžiagas lengvai ir patogiai!

  Motoriniai karučiai yra mini transporto priemonės, kurios palengvina prekių, įrangos ar kitų medžiagų pernešimą ar perkėlimą iš vienos vietos į kitą. Skirtingai nuo rankinių karučių, jie yra varomi variklio, todėl gali perkelti didesnes prekių svorio kategorijas.

  Motoriniai karučiai dažniausiai naudojami sandėliuose, gamyklose, statybvietėse ar kitose vietose, kur reikia pernešti ar perkelti sunkius daiktus. Jie gerokai sumažina fizinį krūvį, padidina darbo efektyvumą ir sumažina susižalojimų riziką.

   

  Į ką atsižvelgti renkantis?

  Renkantis motorinį karutį, svarbu atsižvelgti į:

  • Kėlimo galimybes: Koks yra maksimalus kėlimo svoris? Ar jis atitinka jūsų poreikius?
  • Dydis ir išmatavimai: Ar karutis telpa į jūsų darbo erdves ar patalpas kuriose laikysite jį?
  • Variklio tipas: Elektriniai, benzininiai, dyzeliniai, dujų varikliai turi skirtingas savybes ir reikalavimus.
  • Ergonomika: Ar jis patogus vairuotojui? Ar yra visos reikalingos saugos priemonės?
  • Priežiūra ir remontas: Kokia yra techninės priežiūros trukmė? Kaip dažnai ją reikia atlikti?

   

  OLE-Mac motoriniai karučiai

  OLE-Mac yra žinomas gamintojas, kuris gamina aukštos kokybės motorinius karučius, žoliapjoves, kultivatorius, krūmapjoves, grandininius pjūklūs ir kitą daržo, sodos ar miško įrangą. Jų produktai žinomi dėl patikimumo, ilgaamžiškumo ir novatoriškų technologijų taikymo. Be to, OLE-Mac taip pat siūlo techninę pagalbą ir aptarnavimą, todėl vartotojai gali būti tikri, kad jų karučiai bus tinkamai prižiūrėti. Rinkdamiesi OLE-Mac produktus, jūs investuojate į kokybę ir patikimą tarnavimą.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią sodo technikos asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.

  Skaityti daugiau