Prekių katalogas

Benzininė žoliapjovė Stiga Multiclip 547 D

 • Benzininė žoliapjovė Stiga Multiclip 547 D

  Savaeigė,  benzininė, 123cc, 1,9kW, 45 cm.

  Gamintojas
  Pasirinktos prekės filtras:
  Galia
  1,9 kW
  Savaeigė
  Ne
  Pjovimo plotis
  45 cm
  Pjovimo būdas
  Meta per šoną, Mulčiuoja
  Variklis
  Stiga
  Užvedimo sistema
  Rankinis starteris
  Greičio reguliatorius
  Ne
 • Benzininė žoliapjovė Stiga Multiclip 547 D 

  Kompaktiškumu pasižymintis Multiclip serijos modelis, specialiai sukurtas pjovimui mulčiavimo rėžimu, kuomet žolė susmulkinama ir išbarstoma ant žolės, taip natūraliai ją patęšiant. Darbas atliekamas net 30% greičiau nei pjaunant vejapjove su surinkimu. Šio multiclip modelio išskirtinumas, tas kad galima pjauti ir šoninio išmetimo būdu. Varoma patikimu ST 120 OHV Autochoke varikliu su rankiniu starteriu. Savaeigė. Pjovimo plotis - 45 cm. Specialios X formos Fulcrum rankena, lengvai nustatomu patogiu aukščiu bei pasvyrimu, kas palengvina manevravimą arti krūmų ar tvoros. Tvirtas plieno korpusas užtikrina vejapjovės ilgaamžiškumą. Vejapjovėje įdiegtas 4 lygių pjovimo aukščio reguliavimas 5 padėtimis nuo 31 iki 80 mm. Plastikiniai ratukai su guoliais suteikia stabilumą važiuojant nelygiu paviršiumi. Patogu pakelti dėl priekinės rankenos. 

  Darbo paruošimui rekomenduojame naudoti A95 rūšies benziną bei specialią Stiga alyvą, kuri garantuos geriausią variklio darbą ir optimalų tepimą.
  Priemonės įsigijamos atskirai. 

   

  Ypatybės

  Multiclip ašmenys
  STIGA Multiclip peiliukai yra specialiai sukurti mulčiavimui. Ši technika pjaunant smulkiai susmulkina ir paskleidžia nupjautą žolę atgal ant žemės – idealus būdas jas pakartotinai panaudoti kaip natūralią trąšą.  

  Kodėl mulčiavimas?
  Mulčiuojant smulkiai sukapota žole pasklinda jūsų veja, kad ją pamaitintų ir puoselėtų. Pagalvokite apie tai kaip apie natūralias, nematomas ekologiškas trąšas, apsaugančias nuo sausros – ir sutaupysite laiko, praleisto renkant iškarpas ir keliaujant į sąvartyną! 

  Fulcrum
  Mūsų Fulcrum vairas, specialiai sukurtas STIGA vejapjovėms, visiškai iš naujo išranda jūsų ryšį su vejos pjovimu. Novatoriško dizaino, jį galima pasukti iki 25° kampu nuo pakloto – tai leidžia pjauti po gyvatvorėmis ir palei sienas, nesubraižyti, nesubraižyti ar nešvarūs. Lengva surinkti, reguliuoti, naudoti ir laikyti. 

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355