Prekių katalogas

Bevielis vejos robotas - Stiga A 500

 • Bevielis vejos robotas - Stiga A 500

  5 metų garantija!

  Baterijos įtampa: 25.2V/ 2.0 Ah

  Pjovimo plotis: 18 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  5 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
 • STIGA A 500 robotas-vejapjovė tai naujos kartos visiškai savarankiškas, be perimetro kabelio AGS technologijos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių bei inžinierių.

  Šis STIGA A robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui.

  STIGA A turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir apsaugą nuo vagystės - siunčiamas pranešimas naudotojui kai robotas atsiduria už pjovimo zonos ribų bei nustatoma roboto pozicijos vieta.

  Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ elektrinių komponentų apsaugos, STIGA A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

  Prieš įsigyjant bevielį vejos pjovimo robotą pasitikrinkite ar Jūsų pjaunamame plote 4G ryšys veikia nepertraukiamai, yra stabilus duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo greitis, kas yra būtina sąlyga roboto veikimui. 

  Nereikalinga perimetro viela Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba. Robotas dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (ActiveGuidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą.

   

   

   

   

   

  Nereikalinga perimetro viela

  Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba. Robotas dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (ActiveGuidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą.  

   

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   Optimizuotas akumuliatoriaus naudojimas

   STIGA A robotai dar labiau optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, dirbdami organizuoto   pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų   pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. Skirtas pjauti vejai iki   500 m² iki 40 min. su pilnai įkrautu 2 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius   užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Iki 3 pjovimo zonų

  STIGA A bevielius robotus galima užprogramuoti dirbti keliose pjovimo zonose. STIGA A robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdamas vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraiją. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Manevringumas

  Kompaktiškas ir lengvas STIGA A pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45% (24°) statumo.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Aštrūs peiliukai

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trąšą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 60 mm.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Komplektacija ir dar daugiau savybių:

  • Bevielis
  • Dirba planuotos trajektorijos principu
  • Planuojamas pjovimas
  • Iki 3 skirtingų pjovimo zonų
  • Kelios pjovimo krypčių programos
  • Įveikia iki 45% šlaitus
  • Lietaus jutiklis
  • Vejos priežiūra robotui dirbant vos 2 kartus per dieną
  • AGS (Active Guidance System) algoritmas kartu su RTK-GPS technologija
  • Komplektacija
  • Stiga A 500 robotas
  • Pakrovimo stotelė
  • GPS referencinė stotelė (įdėta į pakrovimo stotelę)
  • Akumuliatorius
  • Įkroviklis
  • 400 valandų GPRS paketas 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355