Prekių katalogas

 • Grandininis pjūklas Husqvarna 435i

  Akumuliatorinis, 36V.

  Gamintojas
  Akumulaitoriaus įtampa
  36 V
  Pjovimo juostos ilgis
  35
  Žingsnis
  .325" mini
  Grandinės storis
  1.1 mm
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Šildoma rankena
  Ne
  Pjūklo svoris
  <4 kg.
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Grandininis pjūklas Husqvarna 435i 

  Husqvarna 435i yra akumuliatorinis grandininis pjūklas, pasižymintis aukščiausios kokybės pjovimo našumu, dėl optimizuoto sukimo momento, didelio grandinės greičio ir patvaraus bešepetėlio variklio. Tai užtikrina universalų efektyvumą atliekant tokias lengvas žemės savininko užduotis kaip mažesnių medžių kirtimas, valymas, genėjimas ar malkų pjovimas. Dėl IPX4 klasifikacijos elektronika yra apsaugota nuo oro sąlygų, kad galėtumėte dirbti ištisus metus, net ir lyjant. Patogi klaviatūra leidžia greitai patikrinti akumuliatoriaus būseną ir klaidų indikacijas bei paleisti ir sustabdyti vos vienu mygtuko paspaudimu. Dėl korpuso konstrukcijos akumuliatorių lengva išimti, kai jį reikia įkrauti, ir sumažina medinių drožlių ir dulkių kaupimosi akumuliatoriaus skyriuje riziką. Taip pat yra „SavE™“ režimas, kuris užtikrina maksimalų veikimo laiką ir idealiai tinka užduotims, kurioms nereikia visos galios. Ir kai reikia atkreipti dėmesį į kitas sodo užduotis, 36 V akumuliatorių galima naudoti keliems kitiems Husqvarna įrankiams. Pasirinktinai komplektuojamas su grandinės įtempikliu be įrankių. 

  Husqvarna grandininiai pjūklai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią grandininių pjūklų dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Grandininio pjūklo Husqvarna 435i privalumai:

  (IPX4) atsparumas

  Šis „Husqvarna“ akumuliatorinis gaminys atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl jį galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.
  Product image Chainsaw 540i XP - outside on the ground
  Keičiamų akumuliatorių sistema
  „Husqvarna“ 36V BLi-X akumuliatorių sistema yra lanksčiai pritaikoma, kad akumuliatoriaus energiją būtų galima naudoti atliekant nesudėtingus ar sudėtingus buitinius darbus bei profesionaliai. Vienas akumuliatorius gali būti naudojamas keliems įrankiams, o plačiame asortimente – nuo lengvų integruotų iki akumuliatorių kuprinių – lengvai išsirinksite atliekamai užduočiai pritaikytą, galingą sprendimą. Visi akumuliatoriai pasižymi dideliu našumu, yra sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti ilgą laiką, be to, juos galima greitai įkrauti ir pakeisti, kad darbas būtų be pertrūkių.
  Battery Bli20
  Automatinis išjungimas
  Palikus be priežiūros, gaminys automatiškai išsijungia, dėl ko pailgėja akumuliatoriaus eksploatavimo laikas ir sumažėja sužalojimų rizika.
  Illustration Benefit Automatic shutdown symbol
  Bešepetėlinis variklis
  Variklis be šepetėlių užtikrina didesnį efektyvumą, ilgesnį eksploatavimo laiką, jam reikia mažiau priežiūros, palyginti su šepetėliniais varikliais. Nėra šepetėlių, nėra trinties, todėl neprarandama energija ir variklis veikdamas mažiau kaista. Taip pat nereikia atlikti techninės priežiūros ar keisti susidėvėjusių šepetėlių, be to, pagerėja našumas ir padidėja sukimo momentas.
  Illustration Benefit Brushless motor
  Inercijos aktyvuojamas grandinės stabdys
  Atatrankos atveju veiksmingas inercija aktyvuojamas grandinės stabdys nedelsiant sustabdo grandinę, kad būtų mažesnė sužeidimų tikimybė.
  Lengvas ir ergonomiškas dizainas
  Kompaktiškas ir lengvas dizainas užtikrina patogų, ergonomišką naudojimą ir mažesnę apkrovą kūnui.
  Battery Trimmer 115iL
  Atverčiamas grandinės tepimo alyvos bako kamštelis
  Grandinių alyvos įpilti lengviau dėl atlenkiamojo bako dangtelio, kurį lengva suimti ir atidaryti net mūvint pirštines. Tai pašalina riziką pamesti dangtelį, nes jis visada lieka pritvirtintas prie grandininio pjūklo.
  120i / 136Li
  Energiją taupantis „savE™“ rėžimas
  „SavE™“ režimas pailgina veikimo laiką, sumažina triukšmo lygį ir ilgina gaminio akumuliatoriaus eksploatavimo laiką, nes sumažina sūkių per minutę skaičių. Puikiai tinka atliekant užduotis, kai nereikia visos galios. Tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite arba išjunkite „savE™“ režimą.

    Logo Feature Save Printcreator use only

   Tylus veikimas

  Dėl mažo triukšmingumo užtikrinama maloni darbo aplinka ir minimalus poveikis aplinkai.
  Symbol Benefit Low noise black
  Patogi kilpa pakabinumui
  Patogi kilpa, skirta lengvai pakabinti ant kablio.
  Key hole 200 series products
  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.
  PRO Battery products, Low maintenance
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355