Prekių katalogas

 • Grandininis pjūklas Husqvarna 542i XP®

  Kodas: 970647013

  Akumuliatorinis,36V.

  Gamintojas
  Akumulaitoriaus įtampa
  36 V
  Pjovimo juostos ilgis
  33
  Žingsnis
  .325"
  Grandinės storis
  1.3 mm
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Šildoma rankena
  Ne
  Pjūklo svoris
  <4 kg.
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Grandininis pjūklas Husqvarna 542i XP® 

  Husqvarna 542i XP® yra pirmasis pasaulyje profesionalus akumuliatorinis grandininis pjūklas su sankaba, kuri suteikia nepakartojamą pojūtį ir išskirtinę talpą. Šis galingas 36 V akumuliatorinis grandininis pjūklas yra labai efektyvus įrankis miesto medžių priežiūros darbuotojams ir arboristų brigadoms, kurios nori valdyti benzininį pjūklą ir reaguoti kartu su visais belaidžio elektros energijos privalumais. Didelis grandinės greitis ir efektyvi X-CUT™ grandinė užtikrina greitus ir tikslius pjūvius kiekvienu atveju. 

  Husqvarna grandininiai pjūklai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią grandininių pjūklų dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

   Grandininio pjūklo Husqvarna 542i XP® privalumai:

  Išcentrinė sankaba
  Išcentrinė sankaba suteikia paleidimo energiją kiekvieno pjovimo pradžioje ir padeda apsaugoti grandinę nuo įstrigimo medienoje.
  Chainsaw 542i XP Centrifugal clutch
  Didelis grandinės greitis
  Aukštas grandinės greitis greitam sklandžiam pjovimui
  540i XP - High chain speed
  Grandinės alyvos jutiklis
  Alyvos indikatorius klaviatūroje užsidega, kai reikia papildyti grandinės alyvą
  Chainsaw 542i XP Oil Sensor
  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.
  PRO Battery products, Low maintenance
  Vienas akumuliatorius tinka visiems akumuliatoriniams gaminiams
  36 V ličio jonų akumuliatoriaus blokas sukurtas ilgalaikiam profesionalų darbui esant sudėtingoms sąlygoms. Jis tinka visiems mūsų rankiniams įrenginiams, todėl tą patį akumuliatorių galite sukeisti tarp žoliapjovės, pūstuvo, grandininio pjūklo, gyvatvorių žirklių ir tęsti darbą.
  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System
  Energiją taupantis „savE™“ rėžimas
  „SavE™“ režimas pailgina veikimo laiką, sumažina triukšmo lygį ir ilgina gaminio akumuliatoriaus eksploatavimo laiką, nes sumažina sūkių per minutę skaičių. Puikiai tinka atliekant užduotis, kai nereikia visos galios. Tiesiog paspauskite mygtuką ir įjunkite arba išjunkite „savE™“ režimą.
  Logo Feature Save Printcreator use only
  Juostos veržlės su fiksatoriais
  Dėl fiksatorių juostos veržlės neatsisuka ir nepasimeta.
  T540i XP, 540i XP - Unloseable bar nut
  (IPX4) atsparumas
  Šis „Husqvarna“ akumuliatorinis gaminys atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl jį galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.
  Product image Chainsaw 540i XP - outside on the ground
  Automatinis išjungimas
  Gaminys automatiškai išsijungia po 3 minučių neveikimo, o tai prailgina baterijos veikimo laiką ir sumažina sužalojimų riziką, kai jis paliekamas be priežiūros. Įjungus grandinės stabdį, išsijungimas įvyksta po 30 minučių.
  Illustration Benefit Automatic shutdown symbol
  Atverčiamas bakelio snapelis
  Lengvai atsukamas grandinės tepalo bako kamštelis
  T540i XP - Flip-up tank cap
  Efektyvus variklis be šepetėlių
  Mūsų sukurtas pažangus variklis be šepetėlių yra 25 proc. efektyvesnis už standartinį variklį su šepetėliais. Tai reiškia, kad variklis užtikrina didelį ir pastovų sukimo momentą.
  Illustration Benefit Brushless motor
  Inercijos aktyvuojamas grandinės stabdys
  Atatrankos atveju veiksmingas inercija aktyvuojamas grandinės stabdys nedelsiant sustabdo grandinę, kad būtų mažesnė sužeidimų tikimybė.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355