Prekių katalogas

Gyvatvorių žirklės Husqvarna 525iHE3

 • Gyvatvorių žirklės Husqvarna 525iHE3

  Kodas: 970 70 49-03

  Akumuliatorinės, 36V, pjovimo ašmenų ilgis 60 cm.

  Gamintojas
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Akumulaitoriaus įtampa
  36 V
  Gyvatvorių/žolės žirklių tipas
  Gyvatvorių žirklės
  Ašmenų ilgis
  600 mm
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Gyvatvorių žirklės Husqvarna 525iHE3 

  Husqvarna 525iHE3 yra didelės talpos, baterijomis maitinamos gyvatvorių žirklės su iki 3 m pasiekiamumu, skirta profesionaliam naudojimui. 60 cm reguliuojama pjovimo juosta su trigubais šlifavimo peiliais užtikrina didelį pjovimo greitį ir didelį produktyvumą pjaunant aukštas, plačias ar žemas gyvatvores. Pjovimo juosta taip pat lengvai sulankstoma, kad būtų lengviau transportuoti ir laikyti. Puikiai subalansuotas dizainas, žemas vibracijos lygis, taip pat ergonomiškos rankenos ir intuityvi vartotojo sąsaja užtikrina patogų naudojimą ilgomis ir sudėtingomis darbo valandomis. IPX4 standartas, skirtas naudoti bet kokiu oru, ir aktyvi akumuliatoriaus aušinimo sistema užtikrina ilgą veikimo laiką. Integruotas ryšys, leidžiantis lengvai prisijungti prie skaitmeninių paslaugų, tokių kaip Husqvarna Fleet Services™. Baterija ir pakrovėjas neįeina. 

  Husqvarna gyvatvorių žirklės, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Gyvatvorių žirklių Husqvarna 525iHE3 privalumai:

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis

  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.

    535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor

  Lanksti „BLi-X“ akumuliatorių sistema
  Didelio našumo 36 V „BLi-X“ akumuliatorių sistema siūlo platų pasirinkimą – nuo lengvų integruotų iki ant nugaros nešiojamų akumuliatorių. Mūsų 36 V sistemos akumuliatoriai skirti naudoti ilgą laiką, jie greitai įkraunami ir dar greičiau pakeičiami, kad būtų galima naudoti be pertrūkio. „BLi-X“ akumuliatorių sistema leidžia lanksčiai naudoti įvairius „Husqvarna“ įrankius. Visada rasite akumuliatorių sprendimą, kuris geriausiai tiks numatytiems darbams.
  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System
  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinės gyvatvorių žirklės atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.
  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Battery Through Body Design
  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.
  PRO Battery products, Low maintenance
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis,nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Alternatyvios prekės

  Gyvatvorių žirklės Husqvarna 525iHE4

  Akumuliatorinės,36V, pjovimo ašmenų ilgis 60 cm.

  Kaina 669 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355