Prekių katalogas

Gyvatvorių žirklės Husqvarna Aspire H50- P4A su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

 • Gyvatvorių žirklės Husqvarna Aspire H50- P4A su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Kaina 240.79 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 5,54 taškus.

  Akumuliatorinės, 18V, pjovimo ašmenų ilgis 50 cm, tarpas tarp dantų 23 mm.

  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Akumulaitoriaus įtampa
  18 V
  Gyvatvorių/žolės žirklių tipas
  Gyvatvorių žirklės
  Ašmenų ilgis
  500 mm
  Didžiausias kerpamas storis
  23 mm
  Gamintojas
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Akumuliatorinės gyvatvorės žirklės Husqvarna Aspire H50- P4A 

  Naudojant šias lengvas 18 V akumuliatorines gyvatvorių žirkles formuoti gyvatvores ir krūmus bus lengva. Skirtos nedidelėms erdvėms. Lengva sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį. Dvigubi ašmenys, galingas variklis ir 50 cm ilgio pjovimo juosta susitvarkys net su 23 mm storio šakomis. Turi patogų lapų gaudytuvą, į kurį surenkamos apkarpytų krūmų atliekos, todėl lieka mažiau tvarkymo darbo. Ergonomiška minkšta rankena. Didesnis saugumas: įrankis automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros. Priklauso „POWER FOR ALL“ akumuliatorių sistemai.Akumuliatoriniai įrankiai „Husqvarna Aspire“ suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su „Husqvarna Aspire“ laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su „Aspire™“ laikiklio sistema.Gaminys priklauso „POWER FOR ALL“ aljansui ir yra suderinamas su daugeliu kitų akumuliatorių bei įkroviklių. Todėl visiems namų ir sodo įrankiams jums užteks vieno akumuliatoriaus.

  Husqvarna gyvatvorių žirklės, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

   Gyvatvorių žirklių Husqvarna Aspire H50- P4A privalumai:

  Kompaktiškumas

  Dėl kompaktiško dydžio ir mažo svorio visi „Husqvarna Aspire™“ gaminiai pasižymi geresniu manevringumu. Naudojant daugybę pažangių „Husqvarna“ technologijų pasiekiamas didelis našumas ir efektyvumas, todėl sode lengviau pasieksite puikių rezultatų.
   

  Aspire Hedgetrimmer woman trimming

  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema
  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  POWER FOR ALL alliance logo
  Intuityvumas
  Elegantiškas juodas „Husqvarna Aspire™“ gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.
  Intuitive handling Aspire Hedge Trimmer
  Minkšta rankena
  Minkšta „Husqvarna“ Aspire™ įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.
  Soft Grip Aspire products
  „Aspire™“ lapų stumtuvas
  „Husqvarna Aspire™“ gyvatvorių žirklės H50-P4A turi nuimamąjį lapų stumtuvą, kad lapus galėtumėte nustumti kirpdami ir taip sutaupyti valymo darbams skirtą laiką. Lengvai sureguliuokite be įrankių nuimamą briauną, kad nukreiptumėte gyvatvorės nuokarpas.
  Aspire Hedge trimmer Leaf catcher
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
  Symbol Benefit Low noise black
  Intuityvus valdymas
  Mėgaukitės kontrole ir efektyviu darbu naudodami „Husqvarna Aspire™“ skaitmeninę naudotojo sąsają. Skaitmeninė naudotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti gaminį vienu mygtuko paspaudimu. Įrankio akumuliatoriaus būseną galite patogiai stebėti ekrane, kad galėtumėte tinkamai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Husqvarna Connect
 • Alternatyvios prekės

  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės Husqvarna Aspire™ H50-P4A be akumuliatoriaus ir įkroviklio

  Akumuliatorinės, pjovimo ašmenų ilgis- 50cm, tarpas tarp dantų- 23mm.

  Kaina 149 
  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės Husqvarna 215iHD45 su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Akumuliatorinės, 36V, Pjovimo ašmenų ilgis 45cm, tarpas tarp dantų 33mm.

  Kaina 349 
  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės Husqvarna 215iHD45 be akumuliatoriaus ir įkroviklio

  Akumuliatorinės,36V,  pjovimo ašmenų ilgis  45 cm, tarpas tarp dantų 33mm.

  Kaina 229 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355