Prekių katalogas

Lapų pūstuvas Husqvarna 120iBV su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

 • Lapų pūstuvas Husqvarna 120iBV su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Kaina 379 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 8,72 taškus.

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 7,2N.

  Gamintojas
  Lapų pūstuvų/ siurblių tipas
  Akumuliatoriniai
  Akumulaitoriaus įtampa
  36 V
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi
  84 dB(A)
  Oro srauto greitis
  50 m/s
  Reguliuojamas pūtimo greitis
  Taip
  Surinkimo krepšys
  Taip
  Svoris
  4.2 kg
 • Lapų pūstuvas Husqvarna 120iBV 

  Lapus tvarkykite daugiafunkciu kelių greičių belaidžiu lapų pūstuvu „120iBV“. Pūstuvas be jokių įrankių lengvai konvertuojamas į siurblį. Bešepetis variklis užtikrina optimalų veikimo laiką ir galią. Subalansuoto svorio, kompaktiško dydžio pūstuvas su paminkštintu diržu yra labai manevringas, našus, juo dirbant mažiau pavargstama. Jums patiks intuityvus veikimas, ergonomiškos rankenos ir mechaniniam poveikiui atspari skaitmeninė sąsaja. Šis lapų siurblys veikia su 36 V akumuliatorių sistema „Husqvarna BLi“. Idealus įrankis smulkiems ir vidutinio dydžio darbams.

  Husqvarna Lapų pūstuvai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

   Lapų pūstuvo Husqvarna 120iBV privalumai:

   

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas

  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
  Bešepetėlinis variklis
  Variklis be šepetėlių užtikrina didesnį efektyvumą, ilgesnį eksploatavimo laiką, jam reikia mažiau priežiūros, palyginti su šepetėliniais varikliais. Nėra šepetėlių, nėra trinties, todėl neprarandama energija ir variklis veikdamas mažiau kaista. Taip pat nereikia atlikti techninės priežiūros ar keisti susidėvėjusių šepetėlių, be to, pagerėja našumas ir padidėja sukimo momentas.
  Illustration Benefit Brushless motor
  Keičiamų akumuliatorių sistema
  „Husqvarna“ 36V BLi-X akumuliatorių sistema yra lanksčiai pritaikoma, kad akumuliatoriaus energiją būtų galima naudoti atliekant nesudėtingus ar sudėtingus buitinius darbus bei profesionaliai. Vienas akumuliatorius gali būti naudojamas keliems įrankiams, o plačiame asortimente – nuo lengvų integruotų iki akumuliatorių kuprinių – lengvai išsirinksite atliekamai užduočiai pritaikytą, galingą sprendimą. Visi akumuliatoriai pasižymi dideliu našumu, yra sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti ilgą laiką, be to, juos galima greitai įkrauti ir pakeisti, kad darbas būtų be pertrūkių.
  Battery Bli20
  Lengvas ir ergonomiškas dizainas
  Kompaktiškas ir lengvas dizainas užtikrina patogų, ergonomišką naudojimą ir mažesnę apkrovą kūnui.
  Battery Trimmer 115iL
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Battery Through body 200 series
  Vartotojui patogi klaviatūra
  Dėl naudotojui patogios klaviatūros galima optimizuoti gaminio našumą vienu mygtuko paspaudimu. Integruoti LED indikatoriai nurodo akumuliatoriaus būseną, o režimo pasirinkimo ratuku nustatomas greitis.
  User Interface 120iBV
 • Alternatyvios prekės

  Lapų pūstuvas Husqvarna 325iB

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 11N.

  Kaina 329 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 120iBV

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 7,2N.

  Kaina 219 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 340iBT

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 12N.

  Kaina 549 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 120iB su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 9,6N.

  Kaina 309 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355