Prekių katalogas

Lapų pūstuvas Husqvarna 230iB

 • Lapų pūstuvas Husqvarna 230iB

  Kodas: 970744301

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 19,5N.

  Gamintojas
  Lapų pūstuvų/ siurblių tipas
  Akumuliatoriniai
  Akumulaitoriaus įtampa
  36 V
  Oro srauto greitis
  60 m/s
  Reguliuojamas pūtimo greitis
  Taip
 • Lapų pūstuvas Husqvarna 230iB 

  Patirkite idealų galios ir komforto derinį su Husqvarna 230iB. Su savo klasėje pirmaujančia pūtimo jėga ir mažu svoriu, šis akumuliatorinis pūstuvas lengvai perkelia lapus ir šiukšles, o tuo pačiu yra lengvai manevruojamas. Patogus naudoti dėl ergonomiško, subalansuoto dizaino ir įmontuoto šiukšlių grandiklio. Pūstuvą lengva pritaikyti įvairioms užduotims dėl kintamo greičio reguliavimo, pastovaus greičio palaikymo fiksuoto pūtimo greičio ir padidinimo režimo, kuris prireikus suteikia papildomos galios. Įrengtas bešepetėlis variklis, užtikrinantis didesnį efektyvumą, mažesnį triukšmą ir mažiau priežiūros. 

  Husqvarna Lapų pūstuvai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Lapų pūstuvo Husqvarna 230iB privalumai:

  Bešepetėlinis variklis
  Variklis be šepetėlių užtikrina didesnį efektyvumą, ilgesnį eksploatavimo laiką, jam reikia mažiau priežiūros, palyginti su šepetėliniais varikliais. Nėra šepetėlių, nėra trinties, todėl neprarandama energija ir variklis veikdamas mažiau kaista. Taip pat nereikia atlikti techninės priežiūros ar keisti susidėvėjusių šepetėlių, be to, pagerėja našumas ir padidėja sukimo momentas.
  Illustration Benefit Brushless motor
  Pastovaus greičio palaikymo funkcija
  Pastovaus greičio palaikymo funkcija leidžia nustatyti fiksuotą pūtimo greitį, kad galėtumėte nepertraukiamai dirbti nereguliuodami.
  436LiB_536LiB, Blower, Battery
  Turborežimas
  Lengvai pasiekiamas galios padidinimo režimas, kai prireikia didžiausio pūtimo greičio.
  436LiB_536LiB, Blower, Battery
  Keičiamų akumuliatorių sistema
  „Husqvarna“ 36V BLi-X akumuliatorių sistema yra lanksčiai pritaikoma, kad akumuliatoriaus energiją būtų galima naudoti atliekant nesudėtingus ar sudėtingus buitinius darbus bei profesionaliai. Vienas akumuliatorius gali būti naudojamas keliems įrankiams, o plačiame asortimente – nuo lengvų integruotų iki akumuliatorių kuprinių – lengvai išsirinksite atliekamai užduočiai pritaikytą, galingą sprendimą. Visi akumuliatoriai pasižymi dideliu našumu, yra sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti ilgą laiką, be to, juos galima greitai įkrauti ir pakeisti, kad darbas būtų be pertrūkių.
  Battery Bli20
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Battery Through Body Design
  Mažas svoris
  Mažas bendras svoris, palyginti su benzininiais gaminiais, o dėl mažesnio komponentų skaičiaus ir lengvo elektros variklio užtikrinamas patogesnis naudojimas.
  Battery Blower 536LiBX
  Nepriekaištinga ergonomika
  Puikus gaminio balansas, patogi rankena ir intuityvi klaviatūra užtikrina puikią ergonomiką ir patogų darbą.
  436LiB_536LiB, Blower, Battery
  Pažangaus dizaino variklio ventiliatorius
  Aukščiausio lygio našumą profesionalių akumuliatorių klasėje užtikrina pažangi elektros variklio ventiliatoriaus konstrukcija, teikianti efektyvią pūtimo jėgą.
  536LiBX, Blower, Battery
  Mažas triukšmo lygis
  Dėl mažo triukšmingumo užtikrinamas malonus darbas ir galima dirbti ilgiau, netrukdant kitiems.
  Battery Blower 536LiBX
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Alternatyvios prekės

  Lapų pūstuvas Husqvarna 230iB su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Akumuliatorinis, 36V, pūtimo galia 19,5N.

  Kaina 259 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355