Prekių katalogas

Lapų pūstuvas Husqvarna Aspire B8X-P4A 2P su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

 • Lapų pūstuvas Husqvarna Aspire B8X-P4A 2P su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

  Kaina 229 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 5,27 taškus.

  Akumuliatorinis, 18V, pūtimo galia 8N.

  Gamintojas
  Lapų pūstuvų/ siurblių tipas
  Akumuliatoriniai
  Akumulaitoriaus įtampa
  18 V
  Oro srauto greitis
  40 m/s
  Svoris
  2 kg
 • Lapų pūstuvas Husqvarna Aspire B8X-P4A 2P 

  Pasirūpinkite tvarka sode naudodami šį 18 V akumuliatorinį lapų pūstuvą. Skirtas nedidelėms erdvėms. Ištraukus vamzdį lengva sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį. Galima nustatyti vieną iš 3 greičių, todėl galėsite nebijoti dirbti šalia gležnų gėlių, taip pat be vargo nupūsite nuo vejos net ir šlapius lapus. Dėl patogios minkštos rankenos ir gerai subalansuotos konstrukcijos pūstuvą lengva naudoti. Automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros. Priklauso „POWER FOR ALL“ akumuliatorių sistemai. Akumuliatoriniai įrankiai „Husqvarna Aspire“ suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su „Husqvarna Aspire“ laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su „Aspire™“ laikiklio sistema.Gaminys priklauso „POWER FOR ALL“ aljansui ir yra suderinamas su daugeliu kitų akumuliatorių bei įkroviklių. Todėl visiems namų ir sodo įrankiams jums užteks vieno akumuliatoriaus.

  Husqvarna Lapų pūstuvai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Lapų pūstuvo Husqvarna Aspire B8X-P4A 2P privalumai:

   

  Kompaktiškumas

  Dėl visų „Husqvarna Aspire™“ gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų „Husqvarna“ technologijų – visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.
    Aspire Blower B8X Indoors
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema
  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  POWER FOR ALL alliance logo
  Intuityvumas
  Elegantiškas juodas „Husqvarna Aspire“ gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.
  Intuitive Design Aspire Blower B8X
  Minkšta rankena
  Minkšta „Husqvarna“ Aspire™ įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.
  Soft Grip Aspire products
  Daugiafunkcinis režimas
  Reguliuokite pūtimo jėgą pagal atliekamą užduotį naudodami 3 pakopomis reguliuojamus greičio nustatymus, pvz., valydami nupjautą žolę, lapus, sniegą ar šiukšles.
  Aspire Blower B8X
  "Aspire™" patogi skaitmeninė vartotojo sąsaja
  Mėgaukitės kontrole ir efektyviu darbu naudodami „Husqvarna Aspire™“ skaitmeninę naudotojo sąsają. Skaitmeninė naudotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti gaminį vienu mygtuko paspaudimu. Įrankio akumuliatoriaus būseną galite patogiai stebėti ekrane, kad galėtumėte tinkamai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  User interface Aspire Blower
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
  Symbol Benefit Low noise black
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Husqvarna Connect
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Alternatyvios prekės

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355