Prekių katalogas

Robotas- vejapjovė Husqvarna Automower® 535 AWD

 • Robotas- vejapjovė Husqvarna Automower® 535 AWD

  Barkodas: 7333377083875
  Kaina 5199 
  5499  Sutaupykite 300 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 119,58 taškų.

  Baterijos talpa: 8Ah

  Pjovimo plotis: 22cm.

  Maksimalus pasvirimas: 70%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  30 - 70 mm
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  70 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  35 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis
  Pjovimo plotis
  22cm
 • Robotas- vejapjovė Husqvarna Automower® 535 AWD 

  Pažangus ir labai veiksmingas, visais ratais varomas vejos pjovimo robotas, skirtas profesionalams. Modelis skirtas iki 3500 m² ploto vejoms. Apvažiuoja kliūtis, įveikia sudėtingą reljefą ir iki 70 % statumo nuolydį. Pritaikyta viešosioms erdvėms. Paprastas valdymas. Kliūtys aptinkamos naudojant ultragarso technologiją. Šio ir kitų įrankių valdymą ir stebėjimą galima atlikti per programą „Husqvarna Fleet Services™“.

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Kaip instaliuoti Husqvarna vejos robotą?

  Roboto vejapjovės Husqvarna Automower® 535 AWD privalumai:

  "Automower®" visų varomųjų ratų sistema (AWD)
  „Automower® AWD“ modeliai optimizuoja kiekvieno atskiro rato valdymą, kad būtų užtikrintas nepriekai6tingas darbas pačiose sudėtingiausiose vejose, taip pat gali įveikti įkalnes, kurių statumas siekia iki 70 %. „Automower® AWD“ perrašo žaliųjų erdvių priežiūros taisykles, pagerindama jūsų darbo sąlygas ir saugumą.

   Automower 535 AWD PR image

  Išsskirtinis dizainas
  Lanksti galinės korpuso dalies konstrukcija užtikrina puikų manevringumą sudėtingose vejose ir pravažiavimuose. Be to, galinė korpuso dalis gali suktis aplink savo ašį, o tai labai pagerina sukibimą nelygioje vietovėje ir leidžia kuo geriau išnaudoti „Automower®“ AWD visų varančiųjų ratų funkciją AWD modeliuose.

  Automower 535 AWD

  AIM technologija
  „Husqvarna AIM“ technologija taiko integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Žemėlapis su visais kontūrais ir gido kabeliais matomas programėlėje „Automower® Connect“. AIM technologiją taikant per programėlę galima kurti darbo zonas ir numatyti joms atskirus pjovimo aukščius ir tvarkaraščius arba prireikus numatyti laikinas nepjovimo zonas.

  AIM - 535 AWD

  Husqvarna Fleet Services™
  „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia visišką vejapjovės valdymą ir galimybę stebėti, valdyti ir analizuoti visą produktų parką iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Galite peržiūrėti būseną ir tikslią vietą, paleisti/sustabdyti visus robotus vejapjoves vienu metu. Lengvai keičiami nustatymai ir pjovimo aukščiai. Gaukite įspėjimus ir stebėkite vejapjovės padėtį vagystės atveju – iš bet kur.

  Reikalingas Automower Connect palaikymas diegiant ir redaguojant EPOS belaidę instaliaciją.

  Pro vartotojo sąsaja
  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.

  Automower - Pro-user interface

  Apsauginiai žibintai – aplinkos saugumui
  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų matomumą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.

  Safety lights

  FOTA – Firmware Over-The-Air
  FOTA – technologija, leidžianti operatoriams atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per Fleet Services programėlę. Atsisiunčiama nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinio įsikišimo į gaminį, ir įgalinamos naujos funkcijos bei atnaujinimai.

  Husqvarna Fleet Services, FOTA, App, Android

  Nuotolinis objektų aptikimas
  Husqvarna Automower sulėtina greitį vos pajutęs, kad netoliese yra kliūtis. Tai sumažina žalos riziką susidūrimo atveju.

  Ultrasonic sensors

  Įveikia net 70 % statumo šlaitus
  Visais ratais varomas „Husqvarna Automower® AWD“ modelis gali įveikti net iki 70 % statumo slidžius šlaitus.

  Symbol Benefit 70% Slope Performance

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automower 550

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment

  Trys gido kabeliai - PATENTUOTI
  Trys gido kabeliai sumažina įkrovimo stoties paieškos laiką didelėse, sudėtingos formos, į kelias dalis suskirstytose vejose.

  P2 - Guide wire 1 + 2 + 3

  Nutolę darbo pradžios taškai x5
  Vienodas vejos pjovimo rezultatas pasiekiamas dėl galimybės pradėti pjovimą penkiose skirtingose vietose, naudojant patentuotą gido kabelį nuo įkrovimo stoties. Kuo didesnis vejos plotas, tuo svarbiau ir tuo geriau naudoti kelis pradžios taškus.

  Illustration Use Remote start points x5

  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus. Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.

  AutoMower Connect Security

  Guminis buferis
  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.

  Front bumper

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
  Įrengtas garsinis signalas ir PIN kodo užraktas sumažina vagystės riziką. Jei robotas palieka nustatytą zoną, įjungiamas įspėjamasis signalas, kurį išjungti galima tik įvedus unikalų roboto vejapjovės PIN kodą.

  Alarm - 550

  Automatinis įkrovimas
  Kai Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

  Automatic charging - 550

  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  GPS-assisted navigation - 550

 • Alternatyvios prekės

  Robotas žoliapjovė Husqvarna Automower® 520
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Dirbamas plotas
  24 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Kaina 2999 
  3199  Sutaupykite 200 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355