Prekių katalogas

Grandininiai pjūklai

 • Grandininiai pjuklai  geriausiu kainos ir kokybės santykiu. 

  Grandininis pjūklas Husqvarna 555

  Benzininis, 59,8cm3, 3,1kW.

  878 
  1048.95 Sutaupykite 170.95
  Grandininis pjūklas Husqvarna 545 Mark II

  Benzininis, 50,1cm3, 2,7kW.

  769 
  870.45 Sutaupykite 101.45
  Grandininis pjūklas Husqvarna 445

  Benzininis, 45,7cm3, 2,1kW.

  538 
  579  Sutaupykite 41 
  Grandininis pjūklas Husqvarna 450 II

  Benzininis, 50,2cm3, 2,4kW.

  709 
  Pjūklas benzininis Husqvarna 130

  Benzininis, 38 cm³, 1,5 kW.
   
   

  258 
  Grandininis pjūklas Husqvarna 435 II

  Benzininis,40,9cm3, 1,6kW.

  479 
  Grandininis pjūklas Husqvarna 535i XP®

  Akumuliatorinis, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti.

  519.99
  Grandininis pjūklas Husqvarna T435

  Benzininis, 35,2cm3, 15,kW.

  549 
  Grandininis pjūklas Husqvarna 340i

  Akumuliatorinis, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti.

  603.79
  Grandininis pjūklas Husqvarna T535i XP®

  Akumuliatorinis, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti.

  579 
  Grandininis pjūklas Husqvarna T525

  Benzininis, 27cm3, 1,1kW.

  649 
  Grandininis pjūklas 450 II

  Benzininis, 50,2cm3, 2,4kW.

  649 
  Grandininis pjūklas Husqvarna 543 XP®

  Benzininis, 43,1cm3, 2,2kW.

  669 
 • Grandininiai pjūklai | Malkų pjovimui | Šakų genėjimui

  Kokybiški pjūklai yra nepamainomas įrankis, kuris sudėtingą rastų, malkų ar šakų pjovimą gali paversti lengvai atliekama užduotimi. Užsukite ir išsirinkite!

  Pjūklas yra neatsiejama miško, namų ir sodo darbų įranga, kuri ne tik palengvina kasdienį darbą, bet ir didina efektyvumą. Siūlome jums patikimų gamintojų, tokių kaip ‘’Husqvarna‘’, “ECHO”, “Worx”, “Cub Cadet”, “Dolmar”, “BLUEBIRD”, “OREGON”, “Oleo-Mac”, “STIGA”, įvairius pjūklų modelius, kurie garantuoja aukštą kokybę, patikimumą ir efektyvumą.

   

  Kodėl verta įsigyti pjūklą?

  Grandinį pjūklą medienos pjovimui įsigyti verta dėl daugybės priežasčių, ypač jei turite savo mišką ar jūsų namų, sodybos aplinkoje yra medžių. Štai kelios pagrindinės priežastys, kodėl vertėtų apsvarstyti grandininio pjūklo įsigijimą:

  • Efektyvumas ir patogumas: Grandininis pjūklas yra naudingas įrankis medienos pjovimui, nes jis leidžia jums efektyviai ir greitai atlikti užduotis, kurios naudojant rankinį įrankį būtų kurkas sunkesnės ir užtruktų žymiai daugiau laiko. Tai padeda sutaupyti jūsų laiką ir energiją.
  • Medžių priežiūra: Jei turite namų aplinkoje daug medžių, grandininis pjūklas gali būti nepakeičiamas įrankis medžių kirtimui, šakų šalinimui ar kitai priežiūrai. Be to, jeigu nugenėjus šakas turite poreikį jas susmulkinti, čia puikiai pasitarnaus - šakų smulkintuvas.
  • Projektai aplink sodybą: Jei statote ar remontuojate medinius pastatus, tvorą, pavėsinę ar kitus projektus, pjūklas padės supjaustyti medieną tinkamais dydžiais ir formomis.
  • Šildymo sezono pasiruošimas: Jei turite židinį arba naudojate malkas kaip šildymo šaltinį, grandininis pjūklas pravers ruošiant medieną šildymo sezonui. Šiuo klausimu taip pat gali labai praversti ir malkų skaldyklę. Tuomet pasiruošimas žiemai bus ne tik reikalaujantis mažiau fizinių jėgų, bet ir ilgainiui bus pigesnė alternatyva pasirūpinti malkomis nei jas pirkti.
  • Ilgaamžiškumas ir kokybė: Geros kokybės grandininis pjūklas gali tarnauti jums daugelį metų, ypač jei teisingai prižiūrite įrankį.

   

  Tačiau svarbu prisiminti, kad grandininis pjūklas yra galingas įrankis, kurį reikia naudoti atsargiai. Prieš įsigydami grandininį pjūklą, įsitikinkite, kad jums tai yra reikalingas įrankis, ir susipažinkite su saugaus naudojimo instrukcijomis, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir sužalojimų. Jei nesate įsitikinęs, kaip tinkamai naudotis grandininiu pjūklu, geriau paprašyti patyrusio asmens pagalbos arba kreiptis į profesionalus, kad atliktų reikiamus darbus už jūsų.

   

  Pjūklai mūsų asortimente

  Čia galite rasti skirtingus grandininių pjūklų modelius, kurie tinka tiek aplinkos priežiūrai, amatų darbams ar pramoniniam naudojimui - elektriniai, akumuliatoriniai, benzininiai. Tiesiog išsirinkite variantą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  Elektriniai pjūklai

  Elektriniai pjūklai naudoja elektrą kaip pagrindinį energijos šaltinį. Jie yra patogūs, lengvi, tylūs, taip pat paprasti naudoti ir dažnai pigesni nei kitų rūšių pjūklai. 

  Akumuliatoriniai pjūklai

  Akumuliatoriniai pjūklai yra lankstesnis pasirinkimas, nes gali veikti be laidų. Jie yra idealūs užduotims, kuriose reikalinga didesnis judrumas arba kai nėra prieinamos elektros energijos.

  Benzininiai pjūklai

  Benzininiai pjūklai yra labai galingi ir idealūs sunkioms ir ilgalaikėms užduotims, nes jie gali veikti ilgiau nei elektriniai ar akumuliatoriniai pjūklai. Tačiau jie yra brangesni ir reikalauja daugiau priežiūros.

  Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas grandininių pjūklų tipas gali turėti skirtingą veikimo laiką bei skirtingas užduotis, t.y. rastų pjovimą, šakų genėjimą ir pan., todėl visada svarbu pasirinkti tinkamą pjūklą atsižvelgiant į konkrečią užduotas užduotis ir poreikius.

   

  Visuomet konkurencingos kainos

  Mūsų įmonės misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Siūlome puikias konkurencingas kainas, o susidėvinčioms dalims taikoma nuolaida siekia net iki 30%, tiek naujiems, tiek esamiems klientams, kai techniką perkate pas mus. Taigi, čia galite įsigyti ne tik kokybiškas detales, bet ir sutaupyti!

  Dirbame jums!

  Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl stengiamės greitai ir informatyviai atsakyti į kylančius klausimus bei operatyviai spręsti problemas. Be to, teikiame nemokamas konsultacijas tiek renkantis naują techniką, tiek jau po prekės įsigijimo. Mūsų specialistai pasirengę padėti jums priimti teisingus sprendimus ir optimizuoti jūsų darbų atlikimą.

  Bendradarbiaujame su lyderiais

  Norime pasiūlyti tik geriausią, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti bene didžiausią grandininių pjūklų ir pjūklų dalių asortimentą Lietuvoje, nes bendradarbiaujame su žinomiausiais prekiniais ženklais. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti darbui vienoje vietoje. Palikite stresą už durų ir nesirūpinkite įrangos schemų analizavimu, įrankiui sugedus, nes mes padėsime surasti ir užsakyti reikiamas detales pagal jūsų turimą ir naudojamą modelį bei gamintoją.