Prekių katalogas

Trimeris Husqvarna Aspire T28-P4A su 4.0 Ah baterija

 • Trimeris Husqvarna Aspire T28-P4A su 4.0 Ah baterija

  Kaina 335.28 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 7,71 taškus.

  Akumuliatorinis, 18V.

  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  Svoris be akumuliatoriaus
  2.6 kg
  OEM žolės pjovimo peilis
  Neįtraukta
  OEM žoliapjovės galvutė
  A15B
  OEM pjūklo diskas
  Neįtraukta
  Funkcija
  Trimeris
  Gamintojas
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Galia
  18 V
 • Trimeris Husqvarna Aspire T28-P4A 

  Ši 18 V akumuliatorinė žoliapjovė su dvigubu valu leis veiksmingai sutvarkyti vejos pakraščius. Skirta nedidelėms erdvėms. Lengva sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį. Reguliuojamos padėties kilpinė rankena ir teleskopinis kotas padės dirbti patogiai. Naudokitės išmaniosiomis funkcijomis, pavyzdžiui, automatinio valo pailginimo funkcija dirbant, taip pat metaline augalų apsauga, apsaugančia gėles ir medžius. Jei paliekama be priežiūros, išsijungia automatiškai. Priklauso „POWER FOR ALL“ akumuliatorių sistemai.Akumuliatoriniai įrankiai „Husqvarna Aspire“ suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su „Husqvarna Aspire“ laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su „Aspire™“ laikiklio sistema.Gaminys priklauso „POWER FOR ALL“ aljansui ir yra suderinamas su daugeliu kitų akumuliatorių bei įkroviklių. Todėl visiems namų ir sodo įrankiams jums užteks vieno akumuliatoriaus.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Trimerio Husqvarna Aspire T28-P4A privalumai: 

   Kompaktiškumas

  Dėl visų „Husqvarna“ Aspire™ gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų „Husqvarna“ technologijų – visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.
  Aspire grass trimmer, man trimming
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema
  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  POWER FOR ALL alliance logo
  Intuityvumas
  Elegantiškas juodas „Husqvarna“ Aspire™ gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.
  Intuitive handling Aspire Grass Trimmer T28
  Minkšta rankena
  Minkšta „Husqvarna“ Aspire™ įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.
  Soft Grip Aspire products
  Teleskopinis kotas
  „Husqvarna Aspire™“ žoliapjovė turi reguliuojamąjį teleskopinį kotą, kurį naudojant pasiekiama patogi darbinė padėtis ir kompaktiškas laikymas. Lengvai sureguliuokite ilgį pagal savo poreikius, o baigę darbą paprasčiausiai sutrumpinkite kotą, kad būtų patogiau laikyti.
  Aspire grass trimmer + Automower Aspire R4
  Reguliuojamoji priekinė rankena
  Dvigubas žoliapjovės lynas leidžia veiksmingiau formuoti tobulus kraštus neįdedant daugiau pastangų. Naudojant „Husqvarna Aspire™“ žoliapjovę lynas automatiškai tiekiamas tik ją įjungus ir viso naudojimo metu. Dvigubas lynas padeda pjauti greičiau ir tiksliau, taip kiekvieną kartą užtikrinant puikiu rezultatus ir optimalų veikimą.
  Aspire grass trimmer dual trimmer line
  Reguliuojamoji priekinė rankena
  Automatinis lynelio ištraukimas su dvigubu lynu užtikrina optimalų žoliapjovės lyno ilgį ir tolygesnį rezultatą be didesnių pastangų. „Husqvarna“ žoliapjovės galvutė A15B puikiai tinka pjaunant ir kerpant. Geriausias pasirinkimas universaliam naudojimui be rūpesčių.
  Spool with cover A15B
  Intuityvus valdymas
  Mėgaukitės kontrole ir efektyviu darbu naudodami „Husqvarna Aspire™“ skaitmeninę naudotojo sąsają. Skaitmeninė naudotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti gaminį vienu mygtuko paspaudimu. Įrankio akumuliatoriaus būseną galite patogiai stebėti ekrane, kad galėtumėte tinkamai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
  Symbol Benefit Low noise black
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Husqvarna Connect
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355