Prekių katalogas

Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno Minimo 500

 • Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno Minimo 500

  Kaina 739 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 17 taškų.

  Baterijos talpa: 2.0 Ah 

  Pjovimo plotis: 16cm.

  Maksimalus pasvirimas: 35% 

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 50 mm
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  5 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
 • Tylus, universalus ir sumaniai suprojektuotas - tai GARDENA robotas vejapjovė "SILENO city" 500 m² .

  "SILENO city" idealiai tinka mažesnėms vejoms, užtikrina aukštą našumą ir patogų pjovimą. Naudodamiesi GARDENA "Bluetooth®“ programėle, pasiimkite savo išmanųjį telefoną, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką.

  Jūsų robotas vejapjovė sudarys tvarkaraštį ir bus pasirengęs dirbti. Galite patogiai valdyti savo "SILENO city" per „Bluetooth®“ net iki 10 m atstumu. Jūsų robotas apskaičiuoja reikiamą žolės pjovimo laiką, o GARDENA "Bluetooth®“ programos planavimo asistentas padės viską tinkamai paruošti.

  Dėl savo tylaus variklio, kuris yra geriausias savo triukšmo klasėje - triukšmo lygis yra tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus „CorridorCut“ valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. „CorridorCut“ padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių. Su „SensorControl“ funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas „SILENO city“ pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą. Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc. Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį. Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. „SILENO city“ galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su „SILENO city“, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant „SILENO city“: protingą robotą vejapjovę. 

   

  Ypatybės:

  Auto Schedule-L-002-SILENO city

  Bluetooth® ryšys
  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo SILENO city naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo. 

  19601-20-F-010

  Pro-silent
  Atsipalaiduokite savo sode, kol SILENO city ramiai dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys. 

  AI Precise-L-001-Smart SILENO city

  AI-precise
  Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus. 

  19601-20-F-005

  Auto Weather & Terrain
  SILENO yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes. 

  CorridorCut-L-001- Smart SILENO city

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms
  GARDENA SILENO city visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna mažas ir sudėtingas vejos zonas. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti beveik be jokių apribojimų. 

  Frost Sensor-L-001-Smart SILENO city

  Šalčio jutiklis
  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. 

  19601-20-F-014

  Saugus
  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. 

  19601-20-F-017

  Lengva valymas garantuotas
  „GARDENA SILENO city“ buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai. 

  19601-20-F-012

  Taškinio pjovimo funkcija
  Taškinio pjovimo funkcijos dėka SILENO city idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus! 

  Warranty 3 years-T-087_cmyk

  3 metų garantija užtikrina aukštą kokybę
  *Užsiregistravus adresu gardena.com/lt/c/pagalba/gaminio-registracija per 3 mėnesius nuo pirkimo. Akumuliatoriai neįtraukti. Garantijos sąlygos adresu gardena.com/lt/c/garantija. 

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355