Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® 315 MARK II

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 315 MARK II

  Barkodas: 7392930730168
  Kaina 1999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 45,98 taškus.

  Baterijos įtampa: 2.1Ah

  Pjovimo plotis: 22cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 50 mm
  Dirbamas plotas
  15 a
  GPS
  Nėra
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  Gamintojas
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Rankinis
  Pjovimo plotis
  22cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 315 MARK II 

  Iki 1500 m2 ploto vejoms skirtas robotas vejapjovė „Husqvarna Automower® 315 Mark II“ viską padaro už jus. Kompaktiško dizaino 4 ratų robotas įveikia 40 % statumo šlaitus ir lengvai pravažiuoja pro siauras vietas. Baigus darbą trigubos paieškos funkcija randa greičiausią būdą grįžti į įkrovimo stotelę. Lengva naudoti ir prižiūrėti. Galima valdyti išmaniuoju telefonu. Turi apsaugą nuo šalčio ir orų laikmatį, reguliuojantį pjovimo laiką pagal atitinkamą metų laiką.

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje. 

  Kaip instaliuoti vejos robotą?

  Vejos roboto Husqvarna Automower® 315 MARK II privalumai: 

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais
  Robotą vejapjovę galima nustatyti, kad siauruose pravažiavimuose automatiškai perjungtų judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą. Taip sumažinamas siauruose pravažiavimuose atliekamų posūkių ir atsitrenkimų skaičius, todėl sumažėja ratų vėžių ir vejos būklės pablogėjimo rizika.

  Automower 305: systematic passage mowing

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.

  Hose washable 305

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Frost guard 305

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automatic passage handling Automower 305

  Nutolę darbo pradžios taškai x3
  Dėl galimybės pradėti pjovimą trijose skirtingose nutolusiose vietose palei patentuotą gido kabelį, einantį nuo įkrovimo stoties, visoje vejoje užtikrinami vienodi pjovimo rezultatai. Kuo didesnis vejos plotas, tuo svarbiau ir tuo geriau naudoti kelis pradžios taškus.

  Illustration Use Remote start points x3

  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.

  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.

  Illustration Use Automower Installation Two charging stations

  Antrinis plotas
  Nustatykite antrinį plotą, jei jūsų vejoje yra dvi zonos, nesujungtos pravažiavimu robotui vejapjovei. Norint sukurti antrinį plotą, kontūro kabelį reikia pravesti taip, kad aplink tą plotą būtų sukurta salelė. Baigus įrengimą robotą vejapjovę turėsite rankomis pernešti tarp šių dviejų plotų; robotas šienaus pasirinktą laiką arba tol, kol išsikraus akumuliatorius.

  Illustration Use Automower installation secondary area

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Vejos robotas Husqvarna Automower® 310 MARK II

  Baterijos talpa: 2.1Ah

  Pjovimo plotis: 22cm

  Maksimalus pasvirimas: 40%

  Kaina 1598 
  1749  Sutaupykite 151 
  Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  22a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvyrimas: 50%

  Kaina 2899 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355