Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® 415X

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 415X

  Kaina 2379 
  2599  Sutaupykite 220 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 54,72 taškus.

  Baterijos talpa: 2.0 Ah

  Pjovimo plotis: 22 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40 %

  Gamintojas
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-50 mm
  Pjovimo plotis
  22cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 415X 

  "Husqvarna Automower® 415X" – patikimas ir didelio našumo "X-line" serijos modelis, tinkamas vidutinio dydžio vejai. Jis pjauna sudėtingas vejas iki 1500 m2, pasižymi sistemingu pjovimu, kad būtų idealiai nupjautos siauros perėjos, ir lengvai tvarko šlaitus, kurių nuolydis yra 40%. Nerūpestingas valdymas dėl elektrinio pjovimo aukščio reguliavimo, "TargetHeight" funkcijos, apsaugos nuo užšalimo ir oro laikmačio. Lengvai valomas ir nuplaunamas žarna.Kaip mūsų aukščiausios kokybės "X-line" gaminys, jame yra "Automower® Connect" su GPS vagysčių sekimo funkcija ir GPS pagalba valdoma navigacija, kad galėtumėte valdyti bet kur, ir "X linijos" dizainą su LED priekiniais žibintais, priekiniu buferiu ir specialiais spalvotais ratų gaubtais. Taip pat įrengta "FOTA" (automatiniai programinės įrangos atnaujinimai belaidžiu būdu).

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejos roboto instaliacija:

  Vejos roboto Husqvarna Automower® 415X privalumai: 

  Automower® Zonų kontrolė su AIM technologija
  Zonų valdymo funkcija „Automower® Zone Control“ suteikia galimybę nesunkiai sukurti darbo zonas su skirtingais nustatymais ir laikinai vengtinas zonas. Tai suteikia daugiau galimybių kontroliuoti vejos priežiūrą, nes kiekvienam plotui galite taikyti skirtingus grafikus ir pjovimo aukščius arba neleisti robotui vejapjovei pjauti pasirinktuose plotuose.

   Valdymas balsu

  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.

  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

  GPS apsauga nuo vagystės
  Įrengta GPS sekimo sistema, kad būtų galima stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką. „Automower Connect®“ programėlė siųs pranešimus į jūsų įrenginį, kad visada žinotumėte, kur yra robotas vejapjovė.

  Automower Connect Map Security

  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.

  Biodiversity Wildlife conservation mode

  „GeoFence“
  Jei robotas vejapjovė atsiduria už nustatytos zonos ribų, programėlėje gausite pranešimą, taip sumažinant vagystės riziką. Naudodamiesi „Automower® Connect“ programėle nustatykite roboto vejapjovės „GeoFence“ plotą ir visada žinosite, kur yra robotas vejapjovė.

  Automower connect Geofence 1x1

  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.

  Automower AIM / Zone Control

  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  Automower AIM / Zone Control

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais
  Robotą vejapjovę galima nustatyti, kad siauruose pravažiavimuose automatiškai perjungtų judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą. Taip sumažinamas siauruose pravažiavimuose atliekamų posūkių ir atsitrenkimų skaičius, todėl sumažėja ratų vėžių ir vejos būklės pablogėjimo rizika.

  Automower 305: systematic passage mowing

  Antrinis plotas
  Nustatykite antrinį plotą, jei jūsų vejoje yra dvi zonos, nesujungtos pravažiavimu robotui vejapjovei. Norint sukurti antrinį plotą, kontūro kabelį reikia pravesti taip, kad aplink tą plotą būtų sukurta salelė. Baigus įrengimą robotą vejapjovę turėsite rankomis pernešti tarp šių dviejų plotų; robotas šienaus pasirinktą laiką arba tol, kol išsikraus akumuliatorius.

  Illustration Use Automower installation secondary area

  „Automower® X-Line“
  „Husqvarna Automower® X-Line“ – tai funkcionaliausia mūsų vejos robotų serija, skirta tiems, kas ieško aukščiausio lygio gaminių. Turi visą paketą funkcijų, įskaitant „Automower® Connect“ su GPS apsauga nuo vagystės, GPS navigaciją, priekinius šviesos diodų žibintus, priekinį guminį buferį ir „X-Line“ dizaino korpusą.

  Automower X-line Led Lights

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.

  Hose washable 305

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Frost guard 305

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment

  Rewilding Mode
  ,,Rewilding Mode“ režimas sukurtas grąžinti gamtą atgal į sodus. Suaktyvinus šį režimą jis automatiškai palieka 10 % vejos kaip laukinės gamtos zoną. „Automower®“ paliks šia zoną neliestą tiek, kiek jūs panorėsite; jūs galėsite bet kada keisti jos dydį, formą, galėsite ją perkelti arba pašalinti.

  Ši funkcija įdiegta šiuose modeliuose: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ir 450X NERA naudotojams apie atnaujinimą bus pranešta programėlėje „Automower® Connect“. Norint naudoti ,,Rewilding Mode“ režimą, 430X NERA ir 450X NERA būtinas kontūro kabelis.

  Rewilding Zone

  TargetHeight geresnei vejai
  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Automower 405X ​

  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.

  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automatic passage handling Automower 305

  Balanso kontrolė
  Automatiškai aptinka ir praneša, jei pjovimo sistemoje atsiranda disbalansas, kad būtų užtikrintas sklandus ir tylus veikimas. Disbalansą gali sukelti trūkstami, du sumontuoti arba pažeisti peiliai.

  Cutting system

  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.

  Nutolę darbo pradžios taškai x3
  Dėl galimybės pradėti pjovimą trijose skirtingose nutolusiose vietose palei patentuotą gido kabelį, einantį nuo įkrovimo stoties, visoje vejoje užtikrinami vienodi pjovimo rezultatai. Kuo didesnis vejos plotas, tuo svarbiau ir tuo geriau naudoti kelis pradžios taškus.

  Illustration Use Remote start points x3

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas

  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Vejos robotas su GPS Husqvarna Automower® 405X
  Pjovimo plotis
  22 cm

  Baterijos talpa: 2Ah

  Pjovimo plotis: 22cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40% 

  Kaina 1869 
  2199  Sutaupykite 330 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 430X NERA

  Baterijos talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50 %

  Kaina 3399 
  3799  Sutaupykite 400 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355