Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4

  Kaina 949 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 21,83 tašką.

  Baterijos talpa: 2 Ah

  Pjovimo plotis: 16 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 25%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-45 mm
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  4 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-45 mm
  Pjovimo plotis
  16 cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® Aspire R4 

  Aprašymas 

  Per programėlę valdomas kompaktiškas vejos pjovimo robotas, visada palaikantis nepriekaištingą vejos išvaizdą.


  Šis kompaktiškas vejos pjovimo robotas pasirūpins, kad jūsų veja visada būtų nupjauta nepriekaištingai. Puikiai tinka iki 400 m² vejoms. Turi sisteminio siaurų vejos koridorių pjovimo funkciją, todėl nupjaus žolę net ir siaurose vietose. Gali dirbti 25 % nuolydžio šlaituose. Nekelia jokių rūpesčių, nes dirba patikimai, turi apsaugą nuo šalnos ir oro sąlygų laikmatį. Yra FOTA funkcija (automatiniai programinės aparatinės įrangos atnaujinimai). Lengva nuplauti vandens žarna. Valdomas išmaniuoju telefonu per programėlę „Automower® Connect“. Sandėliuojamas pakabinus ant komplekte esančių „Aspire™“ sieninių kablių. 

  Kaip instaliuoti vejos robotą?

   

  Ypatybės:

  Automower Aspire R4 on lawn

  Kompaktiškumas
  Kompaktiškas dydis, mažas svoris ir daugybė „Husqvarna“ technologijų užtikrina didesnį našumą ir efektyvumą bei geresnį visų „Husqvarna Aspire™“ gaminių manevringumą. 

  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai. 

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį. 

  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT

  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas. 

  Automower Weather timer

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi. 

  Automower 305: systematic passage mowing

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais
  Robotą vejapjovę galima nustatyti, kad siauruose pravažiavimuose automatiškai perjungtų judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą. Taip sumažinamas siauruose pravažiavimuose atliekamų posūkių ir atsitrenkimų skaičius, todėl sumažėja ratų vėžių ir vejos būklės pablogėjimo rizika. 

  Biodiversity Wildlife conservation mode

  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti. 

  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)

  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius. 

  Automatic passage handling Automower 305

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų. 

  Frost guard 305

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją. 

  Hose washable 305

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti. 

  Forest

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355