Prekių katalogas

Žoliapjovė Husqvarna 110IL be akumuliatoriaus ir įkroviklio

 • Žoliapjovė Husqvarna 110IL be akumuliatoriaus ir įkroviklio

  Akumuliatorinė, 42V.

  OEM žoliapjovės galvutė
  A15B
  OEM žolės pjovimo peilis
  Neįtraukta
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  OEM pjūklo diskas
  Neįtraukta
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Trimeris
  Svoris be akumuliatoriaus
  3.2 kg
  Gamintojas
  Galia
  42 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
 • Žoliapjovė Husqvarna 110IL 

  „Husqvarna 110iL“ – tyli, mažai vibracijų kelianti ir jokių tiesioginių teršalų neskleidžianti akumuliatorinė žoliapjovė, idealiai tinkama mažesniems sodams. Sukurta taip, kad būtų nesunku ir smagu naudoti. Net ir nepatyręs naudotojas su šia akumuliatorine žoliapjove pasieks puikių rezultatų. Pravers tokios funkcijos kaip automatinis žoliapjovės galvutės valo pailginimas, sulankstoma „Plant Guard“ apsauga ir vejos kraštų režimas su integruotu atraminiu ratuku. Kotas padalijamas į dvi dalis, todėl žoliapjovę patogu gabenti ir sandėliuoti.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Žoliapjovės Husqvarna 110IL privalumai:

   

  Pakraščių formavimo režimas

  Tiesiog pasukite žoliapjovės galvutę, kad galėtumėte naudoti integruotą atraminį ratuką ir užsitikrinti kontrolę bei tikslumą pjaunant vejos kraštus.
  Battery Handheld 110iL Grass Trimmer
  Automatinis tiekimas
  Automatinis lynelio ištraukimas su dvigubu lynu, užtikrina optimalų žoliapjovės lyno ilgį ir tolygesnį rezultatą, be didesnių pastangų. „Husqvarna“ žoliapjovės galvutė A15B puikiai tinka pjaunant ir kerpant. Geriausias pasirinkimas universaliam naudojimui be rūpesčių.
  Spool with cover A15B
  Automatinis išjungimas
  Palikus be priežiūros, gaminys automatiškai išsijungia, dėl ko pailgėja akumuliatoriaus eksploatavimo laikas ir sumažėja sužalojimų rizika.
  Illustration Benefit Automatic shutdown symbol
  Lengvas ir ergonomiškas dizainas
  Kompaktiškas ir lengvas dizainas užtikrina patogų, ergonomišką naudojimą ir mažesnę apkrovą kūnui.
  Battery Trimmer 115iL
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Battery Through Body Design
  Keičiamų akumuliatorių sistema
  „Husqvarna“ 36V BLi-X akumuliatorių sistema yra lanksčiai pritaikoma, kad akumuliatoriaus energiją būtų galima naudoti atliekant nesudėtingus ar sudėtingus buitinius darbus bei profesionaliai. Vienas akumuliatorius gali būti naudojamas keliems įrankiams, o plačiame asortimente – nuo lengvų integruotų iki akumuliatorių kuprinių – lengvai išsirinksite atliekamai užduočiai pritaikytą, galingą sprendimą. Visi akumuliatoriai pasižymi dideliu našumu, yra sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti ilgą laiką, be to, juos galima greitai įkrauti ir pakeisti, kad darbas būtų ,be pertraukų.
  Battery Bli20
  Tylus veikimas
  Dėl mažo triukšmingumo užtikrinama maloni darbo aplinka ir minimalus poveikis aplinkai.
  Symbol Benefit Low noise black
  Intuityvioji klaviatūra
  Klaviatūra naudojama intuityviai, o nustatymus galima lengvai koreguoti vienu mygtuko paspaudimu.
  536LiXP, 536 LiXP, 436Li
  Reguliuojamoji priekinė rankena
  Lengvai reguliuojama priekinė rankena padeda geriau ir patogiau valdyti prietaisą.
  136LiL / 115iL
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
 • Alternatyvios prekės

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355