Prekių katalogas

Akumuliatorinė žoliapjovė Husqvarna Aspire LC34-P4A be akumuliatoriaus ir įkroviklio

 • Akumuliatorinė žoliapjovė Husqvarna Aspire LC34-P4A be akumuliatoriaus ir įkroviklio

  Barkodas: 7333377078611

  Stumiama, akumuliatorinė, 0,5 kW, 34 cm.

  Gamintojas
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Galia
  0.5 kW
  Savaeigė
  Ne
  Pjovimo plotis
  34 cm
  Surinktuvo talpa
  30 l
  Užvedimas
  Elektrinis starteris
  Akumulaitoriaus įtampa
  18 V
  Savaeigė
  Ne
  Pjovimo plotis
  34 cm
  Galia
  0.5 kW
  Pjovimo būdas
  Surinkimas/BioClip®
  Greičio reguliatorius
  Ne
  Užvedimo sistema
  Elektrinis užvedimas
 • Akumuliatorinė žoliapjovė Husqvarna Aspire LC34-P4A 

  Šią 18 V akumuliatorinę vejapjovę lengva naudoti, sandėliuoti ir nešioti. Skirta mažoms erdvėms. Rankena patogiai nulenkiama, todėl atkabinus surinkimo krepšį galima laikyti vertikaliai ant grindų arba ant sienos, naudojant komplekte esantį kablį. Paprasta paleisti. Lengva valdyti siauruose vejos koridoriuose. Turi reguliuojamos padėties rankeną, kad dirbti būtų patogiau. Kadangi yra lengva, sulankstomoji ir turi nešimo rankeną, ją lengva pernešti iš vienos sodo dalies į kitą. Priklauso „POWER FOR ALL“ akumuliatorių sistemai. Akumuliatoriniai įrankiai „Husqvarna Aspire“ suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su „Husqvarna Aspire“ laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su „Aspire™“ laikiklio sistema.Gaminys priklauso „POWER FOR ALL“ aljansui ir yra suderinamas su daugeliu kitų akumuliatorių bei įkroviklių. Todėl visiems namų ir sodo įrankiams jums užteks vieno akumuliatoriaus.

  Husqvarna vejapjovės, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią vejapjovių dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

    

  Žoliapjovės Husqvarna Aspire LC34-P4A privalumai: 

   

  Kompaktiškumas

  Dėl kompaktiško dydžio ir mažo svorio visi „Husqvarna Aspire™“ gaminiai pasižymi geresniu manevringumu. Naudojant daugybę pažangių „Husqvarna“ technologijų pasiekiamas didelis našumas ir efektyvumas, todėl sode lengviau pasieksite puikių rezultatų.
  Lawn mower Aspire LC34-P4A carrying
   
   
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.
   
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema
  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  POWER FOR ALL alliance logo
  Intuityvumas
  Elegantiškas juodas „Husqvarna Aspire™“ gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.
  Intuitive Design Aspire Walk Behind
   
   
  Teleskopinė rankena
  Lengvai reguliuojamo aukščio rankena, užtikrinanti didesnį ergonomiškumą.
  Lawn mower Aspire LC34-P4A outdoor
   
  Vertikalus sandėliavimas
  Galima sandėliuoti prietaisą vertikaliai, taip jis užims mažiau vietos. Žolės krepšį galima laikyti ant vejapjovės.
  Lawn mower Aspire LC34-P4A hook + bag
   
   
  Kėlimo rankenos priekyje ir gale
  Priekyje ir gale esančios rankenos palengvina perkėlimą į laikymo vietą, automobilyje arba nešant laiptais.
  Lawn mower Aspire LC34-P4A carrying
   
   
  „Power Boost“
  Dirbant sudėtingomis sąlygomis automatiškai padidinamas peilio greitis, kad gaminys turėtų daugiau galios (jums nereikia atlikti jokių koregavimų).
  Power boost
   
   
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Greitas ir lengvas žolės pjovimo aukščio reguliavimas. Viena svirtimi valdomas visas agregatas.
  Lawn Mower Aspire LC34-P4A Cutting height Adjustment
   
   
  Akumuliatoriaus būsenos indikatorius
  Įrenginio akumuliatoriaus būklę patogiai matysite tiesiai skaitmeniniame ekrane, kad galėtumėte efektyviai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  Lawn mower Aspire LC34-P4A User interface
   
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
  Symbol Benefit Low noise black
   
   
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Husqvarna Connect
 • Alternatyvios prekės

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355