Prekių katalogas

Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 325iL

 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 325iL

  Barkodas: 7392930880511

  Akumuliatorinis, 36V. be baterijos ir įkroviklio.

  OEM žoliapjovės galvutė
  T35 M10
  OEM žolės pjovimo peilis
  Neįtraukta
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  OEM pjūklo diskas
  Neįtraukta
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Trimeris
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  3 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 325iL 

  Ši profesionalams skirtiems įrankiams būdingos kokybės ir našumo akumuliatorinė žoliapjovė trimeris Husqvarna 325iL  veiksmingai susitvarkys su aukšta žole bet kokiu oru. Bešepetis „E-torq“ variklis turi aktyvaus aušinimo funkciją, garantuojančią maksimalų našumą. Dėl optimalaus balanso ir geresnės apsaugos variklis montuojamas gale. Prie komforto prisideda ir ergonomiška kilpinė rankena, skaitmeninė naudotojo sąsaja, rankenos paminkštinimas. Komplekte esanti žoliapjovės galvutė leidžia pasiekti tobulą rezultatą. Priklauso 36 V akumuliatorių sistemai „Husqvarna BLi-X“.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą, visoje Lietuvoje.

   

  Trimerio Husqvarna 325iL privalumai:

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.
  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor
  Keičiamų akumuliatorių sistema
  „Husqvarna“ 36V BLi-X akumuliatorių sistema yra lanksčiai pritaikoma, kad akumuliatoriaus energiją būtų galima naudoti atliekant nesudėtingus ar sudėtingus buitinius darbus bei profesionaliai. Vienas akumuliatorius gali būti naudojamas keliems įrankiams, o plačiame asortimente – nuo lengvų integruotų iki akumuliatorių kuprinių – lengvai išsirinksite atliekamai užduočiai pritaikytą, galingą sprendimą. Visi akumuliatoriai pasižymi dideliu našumu, yra sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti ilgą laiką, be to, juos galima greitai įkrauti ir pakeisti, kad darbas būtų be pertrūkių.

  Battery Bli20

  Patogi darbinė padėtis
  Dirbant su įrankio diržais ir kilpomis užtikrinama patogi darbo padėtis.

  Trimmer head version combo 325iR with parked Rider 200iX​

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.

  Battery Through Body Design

  Patogi klaviatūra
  Savo gaminius sukūrėme su lengvai valdoma ir intuityvia klaviatūra. Optimizuokite savo laiką ir gaminio našumą vienu mygtuko nuspaudimu. Šviesos diodų indikatoriai rodo akumuliatoriaus būseną.

  User interface - 535iFR without BT, 535iRX

  Didelė valo talpa
  Patvari dvigubo lyno pjovimo sistema su „Tap'n Go“. Lynas tiekiamas greitai ir be pastangų, tereikia spustelėti žoliapjovės galvutę į žemę. 
  Trimmer head T35
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką
  Dėl 3 greičių režimo galite reguliuoti galingumą pagal atliekamą užduotį ir pailginti veikimo laiką.

  Forestry Clearing Saw 535iRX User Interface 3-speed mode

  Gerai subalansuota konstrukcija

  "Husqvarna" gaminiai pasižymi gerai subalansuota konstrukcija, todėl patogiai dirbsite visomis darbo sąlygomis 

  Battery Brushcutter 535iRXT 535iFR Next Gen Body Design
  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.

  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series

 • Alternatyvios prekės

 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355