Prekių katalogas

Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLXT

 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLXT

  Barkodas: 7392930770171

  Akumuliatorinis, 36V.

  OEM žoliapjovės galvutė
  E35B
  OEM žolės pjovimo peilis
  Neįtraukta
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  OEM pjūklo diskas
  Neįtraukta
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Trimeris
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  3.1 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinis trimeris Husqvarna 525iLXT 

  „Husqvarna 525iLXT“ yra tvirtas, našus akumuliatorinis trimeris žoliapjovė, skirta profesionalams. Lengva, gerai subalansuota, galia prilygsta 25 cm3 benzininėms žoliapjovėms. Šią belaidę elektrinę žoliapjovę galima naudoti ilgą laiką. Reikiamą našumą užtikrina bešepetis „E-TORQ“ variklis ir 47 cm pjovimo skersmuo. Ją naudoti lengva ir patogu dėl patogios kilpinės rankenos, intuityvios klaviatūros su 3 greičio režimais ir „ErgoFeed“ žoliapjovės galvutės. Integruota patogi skaitmeninių paslaugų jungtis. Akumuliatorius ir įkroviklis įsigyjami atskirai.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Trimerio Husqvarna 525iLXT privalumai:

   

  Ypač našus pjovimas

  Išskirtinis „Husqvarna“ sukurtas didelio sukimo momento variklis ir išskirtinis pjovimo skersmuo užtikrina didžiausią našumą.

  Trimmers and Brushcutters, AutoTune

  Įdiegtas ryšys
  Gaminius, su įdiegtu ryšiu galima lengvai prijungti prie „Husqvarna Fleet Services ™“. Tiesiog sumontuokite sensorių ir sužinosite paskutinę įrenginio vietą, jo naudojimo statistiką ir aptarnavimo istoriją - ir dar daugiau. Tai taip pat palengvina programinės įrangos atnaujinimą, kad ji visada suderinama su naujausiomis „Husqvarna Fleet Services ™“ funkcijomis.

  „ActiveCool“
  „Husqvarna ActiveCool“ veiksmingai aušina įkraunamą ir naudojamą akumuliatorių. Dėl šios aktyviosios aušinimo sistemos akumuliatorinis gaminys gali dirbti ilgiau net ir sudėtingomis sąlygomis, taip pat pailgėja akumuliatorių veikimo laikas.

  ActiveCool, Battery cooling system

  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.
  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series
  Lanksti „BLi-X“ akumuliatorių sistema
  Didelio našumo 36 V „BLi-X“ akumuliatorių sistema siūlo platų pasirinkimą – nuo lengvų integruotų iki ant nugaros nešiojamų akumuliatorių. Mūsų 36 V sistemos akumuliatoriai skirti naudoti ilgą laiką, jie greitai įkraunami ir dar greičiau pakeičiami, kad būtų galima naudoti be pertrūkio. „BLi-X“ akumuliatorių sistema leidžia lanksčiai naudoti įvairius „Husqvarna“ įrankius. Visada rasite akumuliatorių sprendimą, kuris geriausiai tiks numatytiems darbams.

  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System

  Be jokių laidų
  Itin patogu dirbti be jokių laidų, naudojant akumuliatorių. Galima naudoti ir su akumuliatoriumi-kuprine. Pasirinkite kas atitinka jūsų lūkesčius.

  Battery brushcutter 535iRXT with battery belt

  Tylus veikimas
  Mūsų akumuliatorių gaminių keliamas triukšmo lygis yra 13 dB (A) mažesnis nei benzininių gaminių - tai yra didžiulis skirtumas. 3 dB (A) sumažėjimas paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus. Patogiai dirsite net viešose vietose kur ribojamas triukšmo lygis.

  Battery Brushcutter 535iRXT, Trimmer Head

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.

  Battery Through Body Design

   

  „ErgoFeed ™“ žoliapjovės galvutė

  Žoliapjovės lynelis valdomas paprastu mygtuko paspaudimu ant rankenos. „ErgoFeed“ žoliapjovės galvutė suprojektuota taip, kad joje būtų kuo mažiau mechaninių dalių, todėl ji yra labai tvirta ir patvari 

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.

  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor

  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną.

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką

  PRO battery products, 3-Speed mode

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Krūmapjovė Husqvarna 520iRX

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti. 

  Kaina 567.49 
  Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridedami.

  Kaina 966.79 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355