Prekių katalogas

Akumuliatorinė krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iRXT

 • Akumuliatorinė krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iRXT

  Barkodas: 7392930886568

  Akumuliatorinė, 36V.

  OEM žoliapjovės galvutė
  E35B
  OEM žolės pjovimo peilis
  Multi 300-3
  OEM laikymo diržai
  Balance X diržai
  Funkcija
  Krūmapjovė
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  4.9 kg
  Svoris be akumuliatoriaus
  4.9 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinė krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iRXT 

  Husqvarna 535iRXT - tvirta akumuliatorinė krūmapjovė skirta profesionaliam naudojimui visą darbo dieną. Lengva, gerai subalansuota 35cc benzininėms krūmapjovėms prilgystanti krūmapjovė. E-TORQ variklis ir 45 cm pjovimo diametras suteikia jums reikalingą našumą, kad darbą atliktumėte laiku. Integruotas ryšys leidžia lengvai sekti naudojimo statistiką, techninių paslaugų istoriją ir nustatyti paskutinę žinomą gaminio buvimo vietą Husqvarna Fleet Services ™ programėlėje. Kūginė pavara ir kiti labai svarbūs komponentai yra perkelti iš mūsų benzininių krūmapjovių asortimento, tvirta rankena ir variklio pakaba yra pagaminti iš magnio. Komplekte yra peiliai ir ErgoFeed ™ žoliapjovės galvutė.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą, visoje Lietuvoje.

  Krūmapjovės-trimerio Husqvarna 535iRXT privalumai:

  Nepriekaištinga pjovimo galia
  Unikalus „Husqvarna“ sukurtas didelio sukimo momento variklis kartu su išskirtiniu pjovimo diametru užtikrina našumą, prilygstantį 35 cc benzininei krūmapjovei.  

  Įdiegtas ryšys
  Gaminius, su įdiegtu ryšiu galima lengvai prijungti prie „Husqvarna Fleet Services ™“. Tiesiog sumontuokite sensorių ir sužinosite paskutinę įrenginio vietą, jo naudojimo statistiką ir aptarnavimo istoriją - ir dar daugiau. Tai taip pat palengvina programinės įrangos atnaujinimą, kad ji visada suderinama su naujausiomis „Husqvarna Fleet Services ™“ funkcijomis.  

  „ErgoFeed ™“ žoliapjovės galvutė
  Žoliapjovės lynelis valdomas paprastu mygtuko paspaudimu ant rankenos. „ErgoFeed“ žoliapjovės galvutė suprojektuota taip, kad joje būtų kuo mažiau mechaninių dalių, todėl ji yra labai tvirta ir patvari

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką 

  PRO battery products, 3-Speed mode

  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną. 

  (IPX4) atsparumas

  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis. 

  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series

  Gerai subalansuota konstrukcija
  "Husqvarna" gaminiai pasižymi gerai subalansuota konstrukcija, todėl patogiai dirbsite visomis darbo sąlygomis  

  Battery Brushcutter 535iRXT 535iFR Next Gen Body Design

  Aukšta rankena
  Aukšta rankena padidina judėjimo laisvę dirbant nuolydžiuose.  

  536LiR, 536 Li R

  Antivibracija
  Veiksmingi antivibracijos slopintuvai sugeria vibraciją, apsaugant naudotojo rankas ir plaštakas. 

   Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.  

  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.  

  Battery Through Body Design

  Vienas akumuliatorius tinka visiems akumuliatoriniams gaminiams
  36 V ličio jonų akumuliatoriaus blokas sukurtas ilgalaikiam profesionalų darbui esant sudėtingoms sąlygoms. Jis tinka visiems mūsų rankiniams įrenginiams, todėl tą patį akumuliatorių galite sukeisti tarp žoliapjovės, pūstuvo, grandininio pjūklo, gyvatvorių žirklių ir tęsti darbą.  

  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System

  Tylus veikimas
  Mūsų akumuliatorių gaminių keliamas triukšmo lygis yra 13 dB (A) mažesnis nei benzininių gaminių - tai yra didžiulis skirtumas. 3 dB (A) sumažėjimas paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus. Patogiai dirsite net viešose vietose kur ribojamas triukšmo lygis.  

  Battery Brushcutter 535iRXT, Trimmer Head

  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas. 

  PRO Battery products, Low maintenance

  Reguliuojamos rankenos
  Reguliuojamos rankenos - skirtos didesniam patogumui.  

  345Fx

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.  

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear

  Be jokių laidų
  Itin patogu dirbti be jokių laidų, naudojant akumuliatorių. Galima naudoti ir su akumuliatoriumi-kuprine. Pasirinkite kas atitinka jūsų lūkesčius.

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis, nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.  

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridedami.

  Kaina 966.79 
  Krūmapjovė Husqvarna 520iRX

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti. 

  Kaina 567.49 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355