Prekių katalogas

Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR

 • Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR

  Barkodas: 7392930886063

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridedami.

  OEM žoliapjovės galvutė
  T35 M12
  OEM žolės pjovimo peilis
  Multi 300-3
  OEM laikymo diržai
  Balance 55 diržai
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Krūmapjovė
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  4.5 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR 

  „Husqvarna 535iFR“– tvirta ir universali, naši akumuliatorinė krūmapjovė trimeris, skirta dažnam žolės, krūmynų pjovimui ir lengviems miško valymo darbams atlikti. Lengva, gerai subalansuota, galia prilygsta 35 cm3 benzininėms krūmapjovėms. „Husqvarna E-TORQ“ variklis ir 45 cm pjovimo skersmuo užtikrina reikalingą našumą, kad darbą atliktumėte laiku. Galima susieti su programa „Husqvarna Connect™“ ir joje stebėti tokią informaciją kaip naudojimo būsena, įkrovimo statistika ir priežiūros darbų poreikis. Kūginė pavara ir kiti labai svarbūs komponentai perkelti iš mūsų benzininių krūmapjovių dizaino. Su pjūklo disku, žolės pjovimo peiliu ir žoliapjovės galvute.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą, visoje Lietuvoje.

   

  Krūmapjovės-trimerio Husqvarna 535iFR privalumai:

   

  Husqvarna Connect
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiūsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.

  Husqvarna Connect

  Didelė valo talpa
  Patvari dvigubo lyno pjovimo sistema su „Tap'n Go“. Lynas tiekiamas greitai ir be pastangų, tereikia spustelėti žoliapjovės galvutę į žemę.  

  Trimmer head T35

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką

  PRO battery products, 3-Speed mode

  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną.

  Forestry Clearing Saw 535iFR User Interface

  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis. 

  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series

  Gerai subalansuota konstrukcija
  "Husqvarna" gaminiai pasižymi gerai subalansuota konstrukcija, todėl patogiai dirbsite visomis darbo sąlygomis  

   Battery Brushcutter 535iRXT 535iFR Next Gen Body Design

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.

   

  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.

  Battery Through Body Design

  Vienas akumuliatorius tinka visiems akumuliatoriniams gaminiams
  36 V ličio jonų akumuliatoriaus blokas sukurtas ilgalaikiam profesionalų darbui esant sudėtingoms sąlygoms. Jis tinka visiems mūsų rankiniams įrenginiams, todėl tą patį akumuliatorių galite sukeisti tarp žoliapjovės, pūstuvo, grandininio pjūklo, gyvatvorių žirklių ir tęsti darbą.  

  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System

  Tylus veikimas
  Dėl mažo triukšmingumo užtikrinamas malonus darbas ir galima ilgiau dirbti net ir viešoje aplinkoje. Akumuliatorinių gaminių triukšmo lygis yra iki 13 dB(A) mažesnis nei benzininių gaminių. Triukšmo lygio sumažėjimas 3 dB(A) paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus.

  520iHE3 battery pole hedge trimmer

  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas. 

  PRO Battery products, Low maintenance

  Reguliuojamos rankenos
  Reguliuojamos rankenos - skirtos didesniam patogumui.  

  345Fx

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.  

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Krūmapjovė Husqvarna 520iRX

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti. 

  Kaina 567.49 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355