Prekių katalogas

Akumuliatorinis trimeris krūmapjovė Husqvarna 525iRXT

 • Akumuliatorinis trimeris krūmapjovė Husqvarna 525iRXT

  Barkodas: 7392930770157

  Akumuliatorinė, 36V.

  OEM žoliapjovės galvutė
  E35B
  OEM žolės pjovimo peilis
  Grass 255-4
  Kuro tipas
  Akumuliatorius
  Funkcija
  Krūmapjovė
  Svoris (be baterijos ir pjovimo įrangos)
  4.2 kg
  Gamintojas
  Galia
  36 V
  Kuro tipas
  Akumuliatorinis
 • Akumuliatorinis trimeris krūmapjovė Husqvarna 525iRXT 

  „Husqvarna 525iRXT“ yra tvirta ir naši krūmapjovė, skirta profesionalams. Lengva, gerai subalansuota, galia prilygsta 25 cm3 benzininėms krūmapjovėms. Ši belaidė elektrinė krūmapjovė skirta naudoti ilgą laiką. Reikiamą našumą palaiko bešepetis „E-TORQ“ variklis ir 46 cm pjovimo skersmuo. Ją naudoti lengva ir patogu dėl intuityvios klaviatūros ir „ErgoFeed“ žoliapjovės funkcijos. Antivibracinė ilga ragų formos rankena pagerina darbo komfortą šlaituose. Integruota patogi skaitmeninių paslaugų jungtis. Akumuliatorius ir įkroviklis įsigyjami atskirai.

  Husqvarna krūmapjovės-trimeriai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą, visoje Lietuvoje.

   

  Trimerio- krūmapjovės Husqvarna 525iRXT privalumai:

    

  Ypač našus pjovimas
  Išskirtinis „Husqvarna“ sukurtas didelio sukimo momento variklis ir išskirtinis pjovimo skersmuo užtikrina didžiausią našumą.  

  Trimmers and Brushcutters, AutoTune

  Įdiegtas ryšys
  Gaminius, su įdiegtu ryšiu galima lengvai prijungti prie „Husqvarna Fleet Services ™“. Tiesiog sumontuokite sensorių ir sužinosite paskutinę įrenginio vietą, jo naudojimo statistiką ir aptarnavimo istoriją - ir dar daugiau. Tai taip pat palengvina programinės įrangos atnaujinimą, kad ji visada suderinama su naujausiomis „Husqvarna Fleet Services ™“ funkcijomis. 

  Lanksti „BLi-X“ akumuliatorių sistema
  Didelio našumo 36 V „BLi-X“ akumuliatorių sistema siūlo platų pasirinkimą – nuo lengvų integruotų iki ant nugaros nešiojamų akumuliatorių. Mūsų 36 V sistemos akumuliatoriai skirti naudoti ilgą laiką, jie greitai įkraunami ir dar greičiau pakeičiami, kad būtų galima naudoti be pertrūkio. „BLi-X“ akumuliatorių sistema leidžia lanksčiai naudoti įvairius „Husqvarna“ įrankius. Visada rasite akumuliatorių sprendimą, kuris geriausiai tiks numatytiems darbams. 

  Flexible Husqvarna BLi-X Battery System

  „ActiveCool“
  „Husqvarna ActiveCool“ veiksmingai aušina įkraunamą ir naudojamą akumuliatorių. Dėl šios aktyviosios aušinimo sistemos akumuliatorinis gaminys gali dirbti ilgiau net ir sudėtingomis sąlygomis, taip pat pailgėja akumuliatorių veikimo laikas. 

  ActiveCool, Battery cooling system

  Profesionaliam naudojimui visą darbo dieną
  Labai kokybiškos medžiagos ir patikimos dalys, išbandytos pagal aukščiausius standartus, užtikrina didelį patvarumą ir sumažina priežiūros išlaidas. 

  525i brushcutter and trimmers, Designed for professional use

  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis. 

  PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series

  Mažas svoris ir geras balansas
  Mūsų prietaisų konstrukcija yra kompaktiška ir optimizuota. Dėl to jie yra lengvi ir gerai subalansuoti, taigi visus darbus galėsite nudirbti patogiai.  

  525iRXT Brushcutter, Battery, Lightweight and well balanced

  Be jokių laidų
  Itin patogu dirbti be jokių laidų, naudojant akumuliatorių. Galima naudoti ir su akumuliatoriumi-kuprine. Pasirinkite kas atitinka jūsų lūkesčius.  

  Battery brushcutter 535iRXT with battery belt

  Tylus veikimas
  Mūsų akumuliatorių gaminių keliamas triukšmo lygis yra 13 dB (A) mažesnis nei benzininių gaminių - tai yra didžiulis skirtumas. 3 dB (A) sumažėjimas paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus. Patogiai dirsite net viešose vietose kur ribojamas triukšmo lygis. 

  Battery Brushcutter 535iRXT, Trimmer Head

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.  

  Battery Through Body Design

  „ErgoFeed ™“ žoliapjovės galvutė
  Žoliapjovės lynelis valdomas paprastu mygtuko paspaudimu ant rankenos. „ErgoFeed“ žoliapjovės galvutė suprojektuota taip, kad joje būtų kuo mažiau mechaninių dalių, todėl ji yra labai tvirta ir patvari  

  Aukšta vairo kolonėlė
  Aukšta vairo kolonėlė leidžia laisvai judėti kojoms dirbant šlaituose.

  525iRXT, Brushcutter, Battery, High handlebar

  „LowVib™“
  Veiksmingi vibracijos slopintuvai sugeria vibraciją ir saugo naudotojo rankas. 

  525iRXT, Brushcutter, Battery, LowVib

  Reguliuojama rankena
  Reguliuojamoji rankena leidžia dirbti tinkamiausioje padėtyje. 

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Adjustable handlebar

   Ergonomiškos guminės rankenos
  Guminė rankena užtikrina gerą sukibimą, o dėl ergonomiško dizaino mažiau pavargsta rankos.  

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Ergonomic rubber handle

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką. 

  535iRXT, 535iRX, 535iFR, Brushless E-Torq Motor

  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną.  

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką   

  PRO battery products, 3-Speed mode

  Automatinis išjungimas
  Gaminys automatiškai išsijungia po 3 minučių neveikimo, o tai sumažina sužalojimų riziką, kai jis paliekamas be priežiūros.  

  Illustration Benefit Automatic shutdown symbol

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.  

  525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear

  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.  

  PRO Battery products, Low maintenance

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.  

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Krūmapjovė Husqvarna 520iRX

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridėti. 

  Kaina 567.49 
  Akumuliatorinė Krūmapjovė-trimeris Husqvarna 535iFR

  Akumuliatorinė, 36V. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridedami.

  Kaina 966.79 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355