Prekių katalogas

Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA

 • Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA

  Barkodas: 7333377033399
  Kaina 4999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 114,98 taškų.

  Baterijos talpa: 7.5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis
  Pjovimo plotis
  24cm.
 • Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA 

  Vejos pjovimo robotas, kuris visą parą rūpinsis nepriekaištinga iki 5000 m² ploto vejos išvaizda. Turi išmaniojo kliūčių išvengimo funkciją. Patikimai ir sklandžiai veikia tiek šviečiant saulei, tiek lyjant. Nebus pamirštas joks vejos kampas. Lengva nuplauti su vandens žarna. Jei norite, išmaniajame telefone naudodami zonų valdymo funkciją „Automower® Zone Control“ galite sukurti kelias darbo zonas, kurioms būtų taikomos atskiros nuostatos, taip pat laikinai vengtinas zonas. Veją pjaukite nustatę virtualias ribas programėlėje „Automower® Connect“ ir naudodami atskirai įsigyjamą „Husqvarna EPOS™“ prijungimo rinkinį.

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejapjovės roboto Husqvarna Automower® 450X NERA privalumai:
    

   Galima belaidė instaliacija

  Dėl „Automower®“ NERA asortimento ir „Husqvarna EPOS™“ galite prisitaikyti vejos priežiūrą pagal savo poreikius, o vietoj fizinių laidų naudoti palydovinę technologiją ir taip sukurti virtualias ribas.

  Automower NERA wire free installation - web use only

  Automower® Zonų kontrolė su AIM technologija
  Zonų valdymo funkcija „Automower® Zone Control“ suteikia galimybę nesunkiai sukurti darbo zonas su skirtingais nustatymais ir laikinai vengtinas zonas. Tai suteikia daugiau galimybių kontroliuoti vejos priežiūrą, nes kiekvienam plotui galite taikyti skirtingus grafikus ir pjovimo aukščius arba neleisti robotui vejapjovei pjauti pasirinktuose plotuose.

  Kliūčių aptikimas ir vengimas
  Integruota radiolokacijos technologija padeda robotui vejapjovei aptikti objektus ir jų išvengti, todėl sumažinamas neplanuotų sustojimų pavojus. Aptikimo režimu sumažinamas greitis ir sušvelninami susidūrimai, o vengimo režimas priverčia robotą vejapjovę pasukti ir išvengti smūgio.

  Automower 430X/450X NERA Object avoidance Feature

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  Automower AIM / Zone Control

  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.

  Automower AIM / Zone Control

  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.

  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT

  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.

  Biodiversity Wildlife conservation mode

  "Automower® Access"
  „Automower® Access“ užtikrina sklandžią naudotojo sąveiką su didelės raiškos spalvotu ekranu, valdymo ratuku ir būsenos indikatoriais bei intuityvų roboto vejapjovės valdymą. Piktograminė naudotojo sąsaja intuityviai integruota į „Automower® Connect“ programėlę, tad užtikrinamas sklandus jos naudojimas.

  Jog wheel Automower 435X AWD

  Automower® priedų jungtis
  Per „Automower®“ NERA asortimente naudojamą priedų prievadą galima prijungti priedus ir naudotis papildomomis funkcijomis bei technologijomis. Vienas iš pavyzdžių – „Husqvarna EPOS™ Plug-in“ priedas, kurį galima montuoti be laidų ir naudoti pritaikant vejai.

  Automower 430X NERA with EPOS

  „Automower® X-Line“
  „Husqvarna Automower® X-Line“ – tai funkcionaliausia mūsų vejos robotų serija, skirta tiems, kas ieško aukščiausio lygio gaminių. Turi visą paketą funkcijų, įskaitant „Automower® Connect“ su GPS apsauga nuo vagystės, GPS navigaciją, priekinius šviesos diodų žibintus, priekinį guminį buferį ir „X-Line“ dizaino korpusą.

  Automower X-line Led Lights

  GPS apsauga nuo vagystės
  Įrengta GPS sekimo sistema, kad būtų galima stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką. „Automower Connect®“ programėlė siųs pranešimus į jūsų įrenginį, kad visada žinotumėte, kur yra robotas vejapjovė.

  Automower Connect Map Security

  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.

  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)

  Rewilding Mode
  ,,Rewilding Mode“ režimas sukurtas grąžinti gamtą atgal į sodus. Suaktyvinus šį režimą jis automatiškai palieka 10 % vejos kaip laukinės gamtos zoną. „Automower®“ paliks šia zoną neliestą tiek, kiek jūs panorėsite; jūs galėsite bet kada keisti jos dydį, formą, galėsite ją perkelti arba pašalinti.

  Ši funkcija įdiegta šiuose modeliuose: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ir 450X NERA naudotojams apie atnaujinimą bus pranešta programėlėje „Automower® Connect“. Norint naudoti ,,Rewilding Mode“ režimą, 430X NERA ir 450X NERA būtinas kontūro kabelis.

  Rewilding Zone

  „GeoFence“
  Jei robotas vejapjovė atsiduria už nustatytos zonos ribų, programėlėje gausite pranešimą, taip sumažinant vagystės riziką. Naudodamiesi „Automower® Connect“ programėle nustatykite roboto vejapjovės „GeoFence“ plotą ir visada žinosite, kur yra robotas vejapjovė.

  Automower connect Geofence 1x1

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automatic passage handling Automower 305

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Frost guard 305

  Taškinis pjovimas
  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.
  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.

  TargetHeight geresnei vejai
  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Automower 405X ​

  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.

  Illustration Use Automower Installation Two charging stations

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.

  Hose washable 305

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas

  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  22a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvyrimas: 50%

  Kaina 2899 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 430X NERA

  Baterijos talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50 %

  Kaina 3799 
  Vejos robotas su GPS Husqvarna Automower® 405X
  Pjovimo plotis
  22 cm

  Baterijos talpa: 2Ah

  Pjovimo plotis: 22cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40% 

  Kaina 2199 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355