Prekių katalogas

Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA

 • Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA

  Barkodas: 7333377033252
  Kaina 2899 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 66,68 taškus.

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvyrimas: 50%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  22a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis
  Pjovimo plotis
  24cm.
 • Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA 

  Didelio našumo modelis vejoms iki 2200 m², Automower® 320 NERA siūlo aukščiausios kokybės pjovimo patirtį, tvirtą dizainą ir patikimą veikimą. Jo patentuota nefiksuota priekinė ašis padidina manevringumą ir pagerina nelygių reljefų savybes šlaituose iki 50%. Tikslus pjovimas galimas be laidų su "Husqvarna EPOS™ Plug-in Kit" ir "Automower® Connect" prieiga iš jūsų išmaniojo telefono. Optimizuotas veikimas naudojant automatinius programinės įrangos atnaujinimus su FOTA (firmware Over The Air).

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Kaip instaliuoti Husqvarna vejos robotą su perimetrio kabeliu:

   

  Roboto- žoliapjovės Husqvarna Automower® 320 NERA privalumai:

  Galima belaidė instaliacija
  Dėl „Automower®“ NERA asortimento ir „Husqvarna EPOS™“ galite prisitaikyti vejos priežiūrą pagal savo poreikius, o vietoj fizinių laidų naudoti palydovinę technologiją ir taip sukurti virtualias ribas.

  Automower NERA wire free installation - web use only

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  Automower AIM / Zone Control

  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.

  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT

  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.

  Biodiversity Wildlife conservation mode

  "Automower® Access"
  „Automower® Access“ užtikrina sklandžią naudotojo sąveiką su didelės raiškos spalvotu ekranu, valdymo ratuku ir būsenos indikatoriais bei intuityvų roboto vejapjovės valdymą. Piktograminė naudotojo sąsaja intuityviai integruota į „Automower® Connect“ programėlę, tad užtikrinamas sklandus jos naudojimas.

  Jog wheel Automower 435X AWD

  Automower® priedų jungtis
  Per „Automower®“ NERA asortimente naudojamą priedų prievadą galima prijungti priedus ir naudotis papildomomis funkcijomis bei technologijomis. Vienas iš pavyzdžių – „Husqvarna EPOS™ Plug-in“ priedas, kurį galima montuoti be laidų ir naudoti pritaikant vejai.

  Automower 430X NERA with EPOS

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.

  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Frost guard 305

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automatic passage handling Automower 305

  TargetHeight geresnei vejai
  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Automower 405X ​

  Taškinis pjovimas
  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.

  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.

  Illustration Use Automower Installation Two charging stations

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.

  Hose washable 305

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas

  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

 • Alternatyvios prekės

  Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 7.5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50%

  Kaina 4999 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 415X

  Baterijos talpa: 2.0 Ah

  Pjovimo plotis: 22 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 40 %

  Kaina 2599 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 430X NERA

  Baterijos talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50 %

  Kaina 3799 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355