Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® 520 EPOS™

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 520 EPOS™

  Kodas: 970717811

  Bateriis talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasivirimas:45 %

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 520 EPOS™ 

  Husqvarna Automower 520 EPOS - tai belaidis vejos pjovimo robotas, sukurtas komerciniam naudojimui. Dėl sistemingo pjovimo gali prižiūrėti iki 5000 m² vejos plotus su virtualiomis ribomis.Unikali palydovinė technologija suteikia galimybę dirbti virtualiose ribose. Naudodamiesi virtualiomis ribomis, galite nustatyti keletą darbo plotų su skirtingais nustatymais, taip pat nustatyti laikinas nedarbo zonas.Pjauna visų tipų vejas, važiuoja siaurais praėjimais bei dirba šlaituose iki 45%. Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų. 

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejos roboto Husqvarna Automower® 520 EPOS™ privalumai:

   

  Technologija „Husqvarna EPOS“

  Virtualus kontūras 2–3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.
  Infographics Automower EPOS technology
  EPOS nukreipimas
  Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.
  GSP content Skövde

    

  Husqvarna Fleet Services™
  „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia visišką vejapjovės valdymą ir galimybę stebėti, valdyti ir analizuoti visą produktų parką iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Galite peržiūrėti būseną ir tikslią vietą, paleisti/sustabdyti visus robotus vejapjoves vienu metu. Lengvai keičiami nustatymai ir pjovimo aukščiai. Gaukite įspėjimus ir stebėkite vejapjovės padėtį vagystės atveju – iš bet kur.

  Reikalingas Automower Connect palaikymas diegiant ir redaguojant EPOS belaidę instaliaciją.
  Pro vartotojo sąsaja
  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.
  Automower - Pro-user interface

   Apsauginiai žibintai – aplinkos saugumui

  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų matomumą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.
  Safety lights
  „appDrive“ – važiavimas valdant nuotoliu
  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę „Automower® Connect“. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.
  appDrive - CEORA
  Skirtingas judėjimo kelias
  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS™ technologiją, vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.
  CEORA™ on soccer field - Trollhättan BOIS
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.
  Electric height adjustment
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.
  Automower Weather timer
  Įveikia net 45 % statumo šlaitus
  Dideli raukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą net su slidžiu paviršiumi. Vejapjovė įveikia net 45 % statumo šlaitus.
  Symbol Benefit 45% slope performance
  Patogus įkrovimo stotelės įrengimas
  Lankstus įkrovimo stotelės vietos parinkimas, paprastas jos instaliavimas ir saugus Husqvarna Automower grįžimas į įkrovimo stotelę.
  CHARGING STATION 450X
  Unikali pjovimo sistema
  „Husqvarna Automower®“ pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.
  Cutting disc/blade
  Balanso kontrolė
  Automatiškai aptinka ir praneša, jei pjovimo sistemoje atsiranda disbalansas, kad būtų užtikrintas sklandus ir tylus veikimas. Disbalansą gali sukelti trūkstami, du sumontuoti arba pažeisti peiliai.
  Cutting system
  Guminis buferis
  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.
  Front bumper
  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus. Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.
  AutoMower Connect Security
  Patikimumas
  Vejos pjovimas robotais visiškai patikimas. Per 20 metų savo vejapjoves „Husqvarna“ patobulino taip, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis, tik minimaliai prisidedant naudotojui.
  450X by castle
  Žemas triukšmo lygis
  Dėl unikalios pjovimo sistemos Automower® veikia tyliai, ramiai ir tada, kai patogu jums.
  Automower 450X
  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
  Įrengtas garsinis signalas ir PIN kodo užraktas sumažina vagystės riziką. Jei robotas palieka nustatytą zoną, įjungiamas įspėjamasis signalas, kurį išjungti galima tik įvedus unikalų roboto vejapjovės PIN kodą.
  Alarm - 550
  Automatinis įkrovimas
  Kai Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.
  Automatic charging - 550
  Laikmatis
  Su lengvai programuojama kassavaitine laikmačio funkcija jūs galite preciziškai suplanuoti Automower® darbo laiko intervalus.
  Automower Connect Timer
  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  Robotui vejapjovei Automower® pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower® sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.
  Automower 500-series Lift sensor
  Oro sąlygų patikra
  Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Jam nereikia jokios priežiūros. Be to, šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.
  Automower 550 / 520
  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Forest
  Nuotolinis objektų aptikimas
  Husqvarna Automower sulėtina greitį vos pajutęs, kad netoliese yra kliūtis. Tai sumažina žalos riziką susidūrimo atveju.
  Ultrasonic sensors
  Ratų valymo šepetėliai
  Ilgaamžiai ratų valymo šepetėliai. Nuvalyti varomieji ratai gerai sukimba su žole.
  Automower Wheel brushes refill
  FOTA – Firmware Over-The-Air
  FOTA – technologija, leidžianti operatoriams atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per Fleet Services programėlę. Atsisiunčiama nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinio įsikišimo į gaminį, ir įgalinamos naujos funkcijos bei atnaujinimai.
  Husqvarna Fleet Services, FOTA, App, Android
 • Alternatyvios prekės

  Robotas žoliapjovė Husqvarna Automower® 520
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 45% 

  Kaina 3199 
  Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 7.5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50%

  Kaina 4999 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355