Prekių katalogas

Vejos robotas su GPS Husqvarna Automower® 550 EPOS

 • Vejos robotas su GPS Husqvarna Automower® 550 EPOS

  Barkodas: 7333377094499

  Baterijos talpa: 10Ah

  Pjovimo plotis: 24cm. 

  Maksimalus pasvirimas: 45%

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 80 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  100 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis
  Pjovimo plotis
  24cm.
 • Vejos robotas su GPS Husqvarna Automower® 550 EPOS 

  Robotas vejapjovė skirtas profesionaliam naudojimui. Pilnai sukomplektuotas „Husqvarna EPOS“ modelis naudojamas be kontūro kabelio, „AppDrive“ valdymas nuotoliniu būdu. Naudodamiesi virtualiomis ribomis, galite nustatyti keletą darbo plotų su skirtingais nustatymais, taip pat nustatyti laikinas nedarbo zonas. Pjauna visų tipų vejas, važiuoja siaurais praėjimais bei dirba šlaituose iki 45% (24 °). Puikus pjovimo rezultatas - net lietingomis sąlygomis. Reikalinga EPOS referencinė stotis.

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejos roboto su GPS Husqvarna Automower® 550 EPOS privalumai:
    

  Technologija „Husqvarna EPOS“
  Virtualus kontūras 2–3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.

   Infographics Automower EPOS technology

  EPOS nukreipimas
  Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.

  GSP content Skövde

  Skirtingas judėjimo kelias
  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS™ technologiją, vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.

  CEORA™ on soccer field - Trollhättan BOIS

  Husqvarna Fleet Services™
  „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia visišką vejapjovės valdymą ir galimybę stebėti, valdyti ir analizuoti visą produktų parką iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Galite peržiūrėti būseną ir tikslią vietą, paleisti/sustabdyti visus robotus vejapjoves vienu metu. Lengvai keičiami nustatymai ir pjovimo aukščiai. Gaukite įspėjimus ir stebėkite vejapjovės padėtį vagystės atveju – iš bet kur.

  Reikalingas Automower Connect palaikymas diegiant ir redaguojant EPOS belaidę instaliaciją.

  Pro vartotojo sąsaja
  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.

  Automower - Pro-user interface

  Apsauginiai žibintai – aplinkos saugumui
  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų matomumą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.

  Safety lights

  „appDrive“ – važiavimas valdant nuotoliu
  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę „Automower® Connect“. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.

  appDrive - CEORA

  5 peiliukų pjovimo diskas
  Komercinių modelių, Automower 500-series ir CEORA, pjovimo diskuose yra 5 Enhance HSS peiliai, kurie užtikrina didesnį pjovimo našumą. Daugiau ašmenų viename diske užtikrina gražesnį pjūvį ir pailgina ašmenų keitimo intervalą.

  Cutting disc 43L w. blades

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

   Įveikia net 45 % statumo šlaitus

  Dideli raukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą net su slidžiu paviršiumi. Vejapjovė įveikia net 45 % statumo šlaitus.

  Symbol Benefit 45% slope performance

  Patogus įkrovimo stotelės įrengimas
  Lankstus įkrovimo stotelės vietos parinkimas, paprastas jos instaliavimas ir saugus Husqvarna Automower grįžimas į įkrovimo stotelę.

  CHARGING STATION 450X

  Unikali pjovimo sistema
  „Husqvarna Automower®“ pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

  Cutting disc/blade

  Balanso kontrolė
  Automatiškai aptinka ir praneša, jei pjovimo sistemoje atsiranda disbalansas, kad būtų užtikrintas sklandus ir tylus veikimas. Disbalansą gali sukelti trūkstami, du sumontuoti arba pažeisti peiliai.

  Cutting system

  Guminis buferis
  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.

  Front bumper

  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus. Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.

  AutoMower Connect Security

  Patikimumas
  Vejos pjovimas robotais visiškai patikimas. Per 20 metų savo vejapjoves „Husqvarna“ patobulino taip, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis, tik minimaliai prisidedant naudotojui.

  450X by castle

   Žemas triukšmo lygis

  Dėl unikalios pjovimo sistemos Automower® veikia tyliai, ramiai ir tada, kai patogu jums.

  Automower 450X

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
  Įrengtas garsinis signalas ir PIN kodo užraktas sumažina vagystės riziką. Jei robotas palieka nustatytą zoną, įjungiamas įspėjamasis signalas, kurį išjungti galima tik įvedus unikalų roboto vejapjovės PIN kodą.

  Alarm - 550

  Automatinis įkrovimas
  Kai Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

  Automatic charging - 550

  Laikmatis
  Su lengvai programuojama kassavaitine laikmačio funkcija jūs galite preciziškai suplanuoti Automower® darbo laiko intervalus.

  Automower Connect Timer

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  Robotui vejapjovei Automower® pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower® sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.
  Automower 500-series Lift sensor
  Oro sąlygų patikra
  Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Jam nereikia jokios priežiūros. Be to, šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.

  Automower 550 / 520

  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.

  Nuotolinis objektų aptikimas
  Husqvarna Automower sulėtina greitį vos pajutęs, kad netoliese yra kliūtis. Tai sumažina žalos riziką susidūrimo atveju.

  Ultrasonic sensors

  FOTA – Firmware Over-The-Air
  FOTA – technologija, leidžianti operatoriams atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per Fleet Services programėlę. Atsisiunčiama nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinio įsikišimo į gaminį, ir įgalinamos naujos funkcijos bei atnaujinimai.

  Husqvarna Fleet Services, FOTA, App, Android

  Ratų valymo šepetėliai
  Ilgaamžiai ratų valymo šepetėliai. Nuvalyti varomieji ratai gerai sukimba su žole.

  Automower Wheel brushes refill

 • Alternatyvios prekės

  Vejos robotas Husqvarna Automower® 520 EPOS™

  Bateriis talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasivirimas:45 %

  Kaina 3999 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355