Prekių katalogas

Vejos robotas Husqvarna Automower® 310E NERA

 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 310E NERA

  Kodas: SKU#170510380254744041
  Barkodas: 970 65 41-11

  Bateriis talpa: 2 Ah

  Pjovimo plotis: 22 cm 

  Maksimalus pasivirimas: 30 % 

  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-55 mm
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  30 %
  Gamintojas
  Dirbamas plotas
  10 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20-55 mm
  Pjovimo plotis
  22 cm
 • Vejos robotas Husqvarna Automower® 310E NERA 

  Skirtas vejai iki 1000 m². Jame yra EdgeCut funkcija, kuri sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. 310E NERA siūlo galimybę pasirinkti montavimą su fizinėmis kabelio ribomis arba be laidų su Husqvarna EPOS™. EPOS™ leidžia patirti visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurias įgalina palydovinė technologija 2–3 cm tikslumu. Tai taip pat reiškia, kad nėra pavojaus, kad laidas nutrūks. Be to, EPOS™ įgalina zonos valdymą, kad galėtumėte pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower® Connect programėlę. Lygiai taip pat lengvai galima sukurti laikinas buvimo lauke zonas, kad būtų išsaugotos sezoninės lauko gėlės ar sodo projektų zonos. Naudodami Automower® Connect programėlę galite stebėti savo vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite, keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus apie visišką vejos valdymą. 

  Husqvarna vejos robotai, turi 2 metų garantija fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją profesionalams. Mes visada pasiruošę jums padėti, išsirinti reikiamas detales, nes turime bene didžiausią sodo technikos dalių asortimentą visoje Lietuvoje.

  Vejos roboto Husqvarna Automower® 310E NERA privalumai:

  Galima belaidė instaliacija
  Dėl „Automower®“ NERA asortimento ir „Husqvarna EPOS™“ galite prisitaikyti vejos priežiūrą pagal savo poreikius, o vietoj fizinių laidų naudoti palydovinę technologiją ir taip sukurti virtualias ribas.

  Automower NERA wire free installation - web use only

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.

  Automower AIM / Zone Control

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.

  Electric height adjustment\

  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  Automower AIM / Zone Control

  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.

  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT

  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.

  Biodiversity Wildlife conservation mode

  "Automower® Access"
  „Automower® Access“ užtikrina sklandžią naudotojo sąveiką su didelės raiškos spalvotu ekranu, valdymo ratuku ir būsenos indikatoriais bei intuityvų roboto vejapjovės valdymą. Piktograminė naudotojo sąsaja intuityviai integruota į „Automower® Connect“ programėlę, tad užtikrinamas sklandus jos naudojimas.

  Jog wheel Automower 435X AWD

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automower Weather timer

  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.

  Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)

  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Frost guard 305

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Automatic passage handling Automower 305

  TargetHeight geresnei vejai
  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Automower 405X ​

  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.

  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.

  Illustration Use Automower Installation Two charging stations

  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.

  Hose washable 305

  Antrinis plotas
  Nustatykite antrinį plotą, jei jūsų vejoje yra dvi zonos, nesujungtos pravažiavimu robotui vejapjovei. Norint sukurti antrinį plotą, kontūro kabelį reikia pravesti taip, kad aplink tą plotą būtų sukurta salelė. Baigus įrengimą robotą vejapjovę turėsite rankomis pernešti tarp šių dviejų plotų; robotas šienaus pasirinktą laiką arba tol, kol išsikraus akumuliatorius.

  Illustration Use Automower installation secondary area

  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Forest

  „GeoFence“

  Jei robotas vejapjovė atsiduria už nustatytos zonos ribų, programėlėje gausite pranešimą, taip sumažinant vagystės riziką. Naudodamiesi „Automower® Connect“ programėle nustatykite roboto vejapjovės „GeoFence“ plotą ir visada žinosite, kur yra robotas vejapjovė.

  Automower connect Geofence 1x1

 • Alternatyvios prekės

  Robotas- žoliapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  22a
  Perimetro kabelis
  Su perimetro kabeliu
  GPS
  Nėra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvyrimas: 50%

  Kaina 2899 
  Vejapjovė robotas Husqvarna Automower® 450X NERA
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  20 - 60 mm
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Dirbamas plotas
  50 a
  Perimetro kabelis
  Be perimetro kabelio
  GPS
  Yra
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Elektrinis

  Baterijos talpa: 7.5Ah

  Pjovimo plotis: 24cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50%

  Kaina 4999 
  Vejos robotas Husqvarna Automower® 430X NERA

  Baterijos talpa: 5.0 Ah

  Pjovimo plotis: 24 cm.

  Maksimalus pasvirimas: 50 %

  Kaina 3399 
 • Nerandate reikiamos dalies, technikos?

  Arba nežinote kodo? Teiraukitės — padėsime ją rasti!

  parašyti +370 640 17355